(zakup) 32lx60P czy 32lm70 ?

kuba1982

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie po raz pierwszy.
Kuba z tej strony.
Gratuluje forum na którym spędzilem pare kilka godzin przez co mam nie lada papke w glowie.
Zdecydowalem sie na Panasonica chocby ze wzgledow sentymentalnych - obecny kineskopowy chodzi juz 15 rok i nie jeden raz byl grzebany przez fachowcow a on nadal świeci choc troche kolory wyblakly.Tak wiec marka przeze mnie sprawdzona.

Telewizje ogladam pare godzin dziennie.Sygnal kablowka (TVK Broker)
odległosc od TV ok 3 m , pokoj 25 m2. W planach filmy z DVD i TV w HD , moze jakies kino z hdmi tak wiec 2xhdmi byc musi.
Jesli chodzi o dzwiek to od tego sa inne urzadzenia.

Byc moze jednak macie jakies inne typy.
Dodam ze ogranicza mnie gotowka poniewaz chcialbym jeszcze zakupic DVD najlepiej ze skalowaniem do 1080. To moje kolejne pytanie - jakie DVD ?

Bede wdzieczny i zobowiazany za wszelkie opinie , bo naprawde im dluzej sie czyta roznych opinii tym trudniej podjac decyzje.

Pozdrawiam
Kuba
 

qazar

Member
Bez reklam
osobiscie polecam ci 32lx70p jest poprostu zdecydowanie lepszy cena 3200zl czyli niezle, chodz z drugiej strony dla 3 m to minimum 37 cali lub 42 powino sie rozwac ;)
 

kuba1982

New member
witam po dluzszej przerwie.dzieki gazar za slowa.
zakupilem sony 32u2530 + dvd panasonic s511. nie wiem dlaczego. bylem zdecydowany na LCD panasonica a sony w ogole nie bralem pod uwage. nie zmienia to jednak faktu iz jestem zadowolony z wyboru. zastanawia mnie jednak fakt gwarancji 5 letniej czy to mozliwe - tak mi sprzedawca powiedzial.
Po zakupie telewizora wszystkie moje "przedzakupowe" watpliwosci odnosnie smuzenia glebi czerni itd przestaly byc istotne - bo porownujac go do mojego wysluzonego 15-letniego panasonica obraz mnie zabil i reszta stala sie trywialna.
Co moge powiedziec - nie podchodzic do kupna telewizora jak do rzeczy od ktorej zalezy zycie rodzinne . Trzeba czasem wyluzowac.
Pozdrawiam wsztstkich wahajacych sie :mrgreen:
 

pedro1

New member
Co do gwarncji 5 letniej,
wystarczy zarejestrować się na sony.pl,
kliknąć odsyłacz i wygenerować certyfikat, który może być zapisany na kompie lub wydrukowany.
To wszystko, jak tego nie zrobisz to z przedłużonej gwarancji nici.

Pzdr
 
Do góry