Zagadka Philips 55PUS7503

Meagol

New member
Witam wraz z telewizorem korzystam z cyfrowego Polsatu z dekoderem Evobox pvr mam wł HDMI CEC żeby korzystać z jednego pilota i teraz zagadka czasami zdarzyło mi się kilka razy już dziś ostatni sam byłem świadkiem będąc w kuchni w pokoju oczywiście pusto i samoczynnie u uruchomił się tv i dekoder kota wykluczam bo spał..ciekawi mnie czy ktoś się z tym spotkał..

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

adawro

New member
Niewykluczone, że Polsat posyła jakieś aktualizacje na dekoder (choćby listy kanałów) i już ci się może włączać,
 

agricola

New member
Czyli dekoder uruchamia telewizor - raczej nie jest to coś z telewizorem tylko w Polsacie, tak jak wyżej ktoś napisał powinieneś szukać przyczyny problemu. Z TV najpewniej jest wszystko w porządku.
 

Meagol

New member
Właśnie zjawisko wystąpiło wyłączyłem telewizor i dekoder jednym pilotem po około 10 minutach wszedłem do pokoju położyłem się na łóżku piloty na stole i po około 5 minutach nagle włączył się telewizor i dekoder...nadmieniam że gdy telewizor był wyłączony na telefonie oglądałem tv z aplikacji Polsat Go

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Meagol

New member
Witam wracam do tematu po obserwacjach zjawisko występuje tylko kiedy w dekoderze cyfrowego polsatu jest włączona opcja hdmi cec po wyłączeniu telewizora i dekodera pilotem od dekodera po około kilkunastu minutach włącza się samoistnie telewizor i dekoder jest to tylko jednorazowo po ponownym wyłączeniu już się nie włącza...między czasie dekoder dostał dwie aktualizacje i nic to nie pomogło także ciekawe czy ktoś z takim zjawiskiem się spotkał obstawiam jeszcze pilota od dekodera bo w przypadku kiedy pilot schowam do szuflady to się telewizor i dekoder sam nie włącza mam wrażenie że wystarczy że skierowany jest w przeciwną stronę niż dekoder też zjawisko nie występuje tymczasem będę obserwował dalej ..

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry