Zadaj pytanie odnośnie linii najnowszych modeli TV - konferencja Panasonic Polska

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
panasonic-logo.gif


Masz pytania odnośnie linii najnowszych telewizorów Panasonica - to napisz Postaramy się w Twoim imieniu zadać na konferencji Panasonica we wtorek i uzyskać odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

Thorand

New member
1. Kiedy TV panasonic dogonia mutlimedialnie samsunga i zaczna odtwarzac np pliki po USB o paratemtrach:

a)
Format : BDAV (BluRay Video)
Length : 509 MiB for 3 min. 19 sec. Video :
MPEG-2 Video at 20.1 Mbps
Aspect : 1920 x 1080 (interlaced) 16/9 at 29.970 fps
Audio : AC3 at 384 Kbps

b) lub w formacie .m2ts?

P.S.
Czy Panasonic pracuje nad rozszerzeniem w/w mutimedialnosci poprzez aktualizacje oprogramowania. Jesli tak to kiedy. (dotyczy glownie serii G30)

2. Jakie polskie widgety Panasonic planuje wprowadzic w tym roku do Viera Cast?

3. Dlaczego promocja „Panasonic + instalacja” nie dotyczy 42" TV plazmowych 2D? Zarowno 3D jak i LCD LED 42" sa objete promocja. Czy planuje sie rozszerzenie promocji?
 
Ostatnia edycja:

loky

New member
Panasonic ogłosił listę problemów które już nie występują w nowej serii plazm na rok 2011, wśród tychże rozwiązanych problemów znajduje się pozycja "blaknąca czerń (#$@%^!!)" czym Panasonic przyznał się wreszcie do WALNIĘCIA BAMBOLCA W MOIM S10!
Moje pytanie brzmi następująco, kiedy mam spodziewać się przeprosin, kwiatów, czekoladek, wymiany telewizora na taki z czarną czernią oraz zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu psychicznym moim i mojej rodziny?
 
Ostatnia edycja:

bramarz

New member
Pytanie:
Czy planowany jest nowy frimware do G20 rozszerzający multimedia głównie mkv (w porównaniu do konkurencji to obecnie epoka do tyłu kumpel ma samsunga C650 i jak przychodzi do mnie z dyskiem to czuje się jak by nas różniła epoka muszę lapka podpinać i.....) oraz normalna korzystanie z dysku HDD
 

spanker

New member
jaki jest przewidywany poziom czerni w nowych tv, po uplywie 5000h, ile propcent gorzejw stosunku do nowego?

kiedy panasonic zacznie podawac poziom czerni docelowy, po wyblaKNIECIU ZAMIAST OKLAMYWAC KLIENTow

kiedy wprowadza okulary pasywne?
 

Fella

New member
Trzy konkretne pytania

1) Czy w modelach 2011 ( z naciskiem na sztandarową serię VT30) poprawione jest odtwarzanie 50Hz przy sygnale SD/HD SAT. Co zmieniono w porównaniu do serii 2010 (np. VT20), gdzie błąd ten jest wyjątkowo widoczny??
2) Czy dalej może wystąpić " rosnący poziom czerni"???
3) Co z pogłoskami o "pływającej czerni/bieli" w plazmach z 2011?

Pozdrawiam
Fella
 

DVX

New member
Kiedy Panasonic wprowadzi do sprzedaży odbiorniki TV z dyskami twardymi i odtwarzaczami BD. W Japoni mają je od zawsze i jest to chyba seria R.
 

Thorand

New member
Jeszcze na szybko

Czy w ramach serii 2011 (glownie dotyczy modelu 42G30) planuje sie update wydania. Mam na mysli czy w ramach tego modelu beda zmiany na przestrzeni roku i wydanie poprawione np release v01 / v02 itd. Czy tez wszystkie wynikle (ewentualne) poprawki beda w 2012 dopiero.

Glowne kwestie dotycza:
1. Kolor bialy (nie idealny)
2. Buczenie w niektorych egzemplarzach.
3. Zwiekszenie multimedialnosci
 

jtd

New member
Bez reklam
Dlaczego Panasonic nie wyeliminował bzyczenia w swoich plazmach, skoro problem znany jest już od kilku lat ?
 

rl0infeck

New member
co z tunerami DVB a konkretnie DVB-C które są używane w kablówce. nadal nie ma polskiego wsparcia ??? nadal będzie trzeba wybierać inny kraj niż polska??? Kiedy w końcu się to skończy , mamy 2011 rok !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ad.1 - testowaliśmy na VT 30 i nic takiego nie było.
ad.2 - to już historia , zmieniona matryca i algorytmy
ad.3 - pogłoski
 

Fella

New member
Rewelacja

Kiki - rewelacyjna wiadomość.

Najważniejsze dla mnie
Czy testowałeś VT30 na sygnale z jakiejś platformy cyfrowej (Nka, Cyfra)? Domyślam się że puszczałeś sygnał 50hz, ale może diabeł tkwi w szczegółach... W niektórych (pierwszych) recenzjach jest napisane, że problem istnieje - chociaż jest dużo mniejszy.

W każdym razie jeżeli tak jest to wybór zrobił się dla mnie oczywisty - 55VT30. Dla świętego spokoju porównać z 59PND8000, GT30 i już!!! 8) Ale to oczywiście na spokojnie jeszcze trochę poczekać, poczytać w końcu to takie przyjemne wybierać nowy TV... :-D

Pozdro
Fella

P.S.
Kiki jeżeli możesz daj info na priv ile kosztuje teraz prezentacja.
 
Do góry