Zabezpieczenie przed nagrywaniem !!!!!!!

Andmat

New member
jeff9 napisał:
A u mnie problem przy nagrywaniu na HDD i DVD tylko że w przypadku DVD co pewien czas (losowo) pojawia sie napis o zapisie informacji o pliku i nagrywanie zostaje przerwane (ostatnio testowałem na Polsat Zdrowie i Uroda - w ciagu godziny 8 razy, kolejna godzina zapis na HDD - 5 razy komunikat o wykrytym syganle uniemożliwiającym zapis. No i co? Czy faktycznie to Echostar do du..?

W moim przypadku ma pomóc upgrade nagrywarki (wyczytałem na forum divx)
Właśnie wgrałem i przechodzę do testów.
 

jeff9

New member
Trzy dni temu wgrałem nowy soft do rh200 i od tej pory nie było ani razu problemu z nagrywaniem. Ale żeby definitywnie to stwierdzic trzeba jeszcze troche potestować.
 

Paweldubiel

New member
chciałbym zapytac się czy ta nagrywarka: samsung dvd R129 bedzie pozwalała mi nagrać obraz z "n"-ki (w sd? bo chyba nie hd) na płyte dvd a pozniej odtworzenie jej na komputerze?
czy w jej specyfikacji:
http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=11628&ref=16
ktos widzi jakies szczególne braki?;p widze ze jest divix ale nie ma juz xvid(czy to duzy minus? w jakim "momencie" bedzie mi go brakowało?) dzieki
 
Ostatnia edycja:

wladek

New member
Rh200mh

jeff9 napisał:
Trzy dni temu wgrałem nowy soft do rh200 i od tej pory nie było ani razu problemu z nagrywaniem. Ale żeby definitywnie to stwierdzic trzeba jeszcze troche potestować.

Mozesz mi opisac jak wgrales soft i skad go pobrales bo mi co troche pojawja sie napis blokujacy nagrywanie.To sie wgrywa samemu czy robi to serwis mam
ja jeszcze na gwarancji za wszelka pomoc dziekuje.
 

Andmat

New member
wladek napisał:
Mozesz mi opisac jak wgrales soft i skad go pobrales bo mi co troche pojawja sie napis blokujacy nagrywanie.To sie wgrywa samemu czy robi to serwis mam
ja jeszcze na gwarancji za wszelka pomoc dziekuje.
Tutaj masz oprogramowanie z instrukcją jak zrobić upgrade.U mnie poszlo bez najmniejszych problemów
http://pl.lge.com/products/mobile/m...parentId=03&gcscId=DDP&paramModelCode=RH200MH

teraz nagrywam to co chcę i kiedy chcę (nie tak jak w "n" recorderze :grin: :grin: )
 

wladek

New member

Andmat

New member
wladek napisał:
Dzieki za strone ale i tak nie wiem jak zrobic jest tam kilka plikow nie wiem jak
to wszystko polaczyc ktory plik sie wgrywa i tak nie wie jak to zrobic
Daj e-maila na priv to ci wyślę plik.
P.S
Jeśli jednak nie bardzo się orientujesz co dalej z plikiem (jak wypalić płytę i tak dalej) to.....lepiej niech ci to zrobi ktoś kto się zna.Np.serwis.Mają obowiązek zrobić to za darmo.
Nieumiejętny upgrade może zwalić na amen sprzęt!!!!
 

bettys81

New member
możliwośc oglądania innego kanału niż nagrywanego

Witam!
Czy mając nagrywarkę lg rh177 z HDD i cyfrowy polsat jest możliwość oglądania innego kanału, niż ten, który włąśnie nagrywam. Na infolini powiedziano mi , że nie, gdyż nie można na nagrywarce zaprogramować kanałów bo są one już zaprogramowane w dekoderze i tak nagrywając jakiś kanał i przełanczając dekoder na inny kanał, żeby go oglądać w tym samym czasie, nagrywa mi się ten kanał, który oglądam, czyli nagrywa się z przełanczaniem. To bez sensu, czy da się to jakoś obejść, abym mogła co innego oglądać a co innego nagrywać??? Proszę o pomoc.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
bettys81 napisał:
Witam!
czy da się to jakoś obejść, abym mogła co innego oglądać a co innego nagrywać??? Proszę o pomoc.
nie da się
dałoby się gdybyś tuner z dekodera polsatu wsadziła do nagrywarki.
A tak to tylko nagrywasz kanał z polsatu a oglądać możesz inny ale tylko z TV naziemnej.

pozd
 

Newname

New member
Paweldubiel napisał:
chciałbym zapytac się czy ta nagrywarka: samsung dvd R129 bedzie pozwalała mi nagrać obraz z "n"-ki (w sd? bo chyba nie hd) na płyte dvd a pozniej odtworzenie jej na komputerze?
czy w jej specyfikacji:
http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=11628&ref=16
ktos widzi jakies szczególne braki?;p widze ze jest divix ale nie ma juz xvid(czy to duzy minus? w jakim "momencie" bedzie mi go brakowało?) dzieki
Ponoawiam pytanie czy ktoś wie? Bardzo proszę o odpowiedź.
 

dadu303

New member
Nagrywanie z 'n', a dokladniej VOD ;>

do wczoraj .. luz .. nagrywarka stacjonarna R155 samsung ...
dzis ... NIE MA MOZLIWOSCI NAGRANIA ZABEZPIECZONEGO SYGNALU ...
hmmmmm

no i kolejna rzecz do obejscia ...
oczywiscie firmware 'n'-ki zaktualizowal sie w nocy ...
pech ...

pozdrawiam
 
Do góry