Z myślą o nich Sharp wprowadza na rynek nową serię niedużych telewizorów serii LE350.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma Sharp, której domeną są telewizory o dużych ekranach, nie zapomina także o tych, którzy również poza salonem chcieliby oglądać telewizję - w kuchni, sypialni bądź gabinecie. Z myślą o nich Sharp wprowadza na rynek nową serię niedużych telewizorów serii LE350. Urządzenia będą dostępne w dwóch rozmiarach ekranu 32” i 39” oraz dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym.
LC39LE350E_front_446.jpg

Niewielki rozmiar nowych telewizorów Sharp LE350 nie oznacza mniejszej funkcjonalności. Odbiorniki zostały wyposażone w funkcje typowe dla modeli z klasy wyższej. Dzięki temu użytkownicy za rozsądną cenę otrzymują znakomity produkt, idealnie sprawdzający się w mniejszych pomieszczeniach. Telewizory serii LE350 zostały wyposażone w tuner HDTV, DVB-T oraz DVB-C, a obraz wyświetlany jest na ekranie Full HD z podświetleniem LED o dużym kącie widzenia (178°). Dodatkowe przydatne funkcje to m.in. odtwarzacz multimedialny USB, obsługujący format DivX HD, czy energooszczędna funkcja Eco-Control.
Użytkownicy LE350 otrzymują również dostęp do nowych aplikacji internetowych, ulubionych gier i rozrywki poprzez Portal Aquos Net+.
Ciekawą funkcjonalnością nowych telewizorów Sharp jest możliwość sterowania odbiornikiem poprzez smartfona lub tablet za pomocą dedykowanej aplikacji na platformę Android oraz iOS. Użytkownicy będą mogli również nagrywać swoje ulubione programy i filmy z tunera DVB-T czy DVB-C na podłączony zewnętrzny dysk USB (PVR).

W odbiornikach LE350 zamontowano łącza HDMI (3x), SCART, VGA, Audio OUT, gniazdo na kartę CI+, USB (2x) oraz RS-232C. Wszystko zostało umieszczone w smukłej, eleganckiej i pasującej do każdego wnętrza obudowie.
Seria Sharp LE350 trafiła właśnie do sprzedaży.
Sharp
 

wiljasz

New member
Kupiłem Lc-39LE350V i wreszcie jestem zadowolony. Ten Sharp ma wszystko co potrzeba nawet czyta polskie napisy srt do plików mkv.Menu jest naprawdę bogate i zadowoli każdego,Obraz super.Polecam.Jestem też właścicielem starszej wersji Sharpa LC-46LE830E i szkoda że 830-ka nie ma takiego oprogramowania
 

JohnyTychy

New member
Witam,
gratuluję zakupu .Mam pytania odnośnie tego Sharpa:czy matryca jest matowa? interesuje mnie również jak wygląda obraz pod względem oglądania go pod pewnym kątem oraz następne pytanie dotyczy kontrolki "stand by"- świeci się na jakiś kolor , gdy odbiornik jest wyłączony?
 

omot

Member
1) Jakie ma smart aplikacje ( tvnplayer, vod.tvp, ipla)
Jak szybko startuja
2) Jak działa menu (czy muli)
3) Czy ma pvr i czy jest szyfrowane ?
 

wiljasz

New member
Matryca jest matowa, kontrolka -mała czerwona diodka na dolnej listwie pod napisem SHARP,a pod kątem nie wiem jakim chcesz oglądać, bo ja staram się na wprost ekranu siedzieć,Odchyłki od tej pozycji nie zmieniają obrazu.Jedną z większych zalet tego modelu jest HbbTV Możesz obejrzeć aktualną pogodę,wiadomości i wiele innych aplikacji.To jest nowa technologia.Dopiero się bawię tym wszystkim
 

wiljasz

New member
Dziś znalazłem na stronie Sharp.pl opis tego telewizora tylko 32 calowego.ja mam 39 cali ale funkcje są te same.Jeszcze wszystkiego nie poznałem,Bawię się nim szukając wszelkich możliwości.narazie wszystko jest OK.
oto link do tego modeluhttp://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/szczegoly_produktu.htm?product=LC32LE350VBK&cat=111
 

paeru

New member
Bez reklam
Matrycę matową to miała seria 540/730. LE350 ma półbłyszczącą, dokładnie taką jak u większości modeli konkurencji.
 

wiljasz

New member
Kiki. Pacta sunt servanda. :)
28-04-2013.

Ponieważ Kiki zapomniał co obiecał to przypominam stronę Sharpa LC-39LE350V-BK LC-39LE350V-BK - LC39LE350VBK - Telewizory LCD - Sharp
Zamiast telegazety używam HbbTV - fajna funkcja. Podłączyłem do HDMI dongla Smart TV (Measy U1A) i naprawdę mam w tym odbiorniku wszystko o czym marzą gadżeciarze. Odbiornik ma wg mnie słabe głośniki (bez subwoofera), ale w sypialni wystarczy.
Czekam cierpliwie na opinię Kiki
 

chico

New member
Ktoś może coś więcej napisać o funkcjach internetowych tego TV? Jak działa YT, jest jakaś przeglądarka, tvn player etc?
 
Do góry