z 58" na 65".....Samsung 65nu8002?

strazakp

Banned
Mam od ponad 1,5roku Panasonic 58dx710 z którego jestem bardzo zadowolony od samego początku. Służby mi głównie do oglądania telewizji z Nc+ (dużo sportu) ale i do grania na XOS. W 100% spełnia moje oczekiwania, ale.... Możliwe że będę miał okazję sprzedać go i dlatego tak sobie pomyślałem czemu by nie skorzystać i nie kupić sobie coś z większym ekranem (?) :) Tv z 65" od tamtego czasu kiedy kupowałem Panasa staniały i właśnie myślę o takim rozmiarze. Pomyślałem tutaj o kwocie do max 5000 zł i tym razem innej choć dobrze mi znanej marce (mam dwa tv tej marki od lat) jak Samsung z modelem 65nu8002.

Tv mieście w tej kwocie i chyba sporo oferuje.
Czy warto?
 

sodalit1990

New member
Samsunga na pewno bym nie kupił.Samsung jest zbyt awaryjny. Kolega tez nabrał się na sprzęt samsunga , kupił blu-ray samsunga za ponad 1000 zł czyli nie był to tani sprzęt. Po kilku tygodniach użytkowania pojawiły się problemy a dokładnie kolorowe pionowe kreski w czasie oglądania filmów. Kreski pojawiały się nie regularnie,czyli od czasu do czasu. Inny sprzęt podłączony do tego samego wejścia hdmi w telewizorze działał prawidłowo. Blu-ray kilka razy trafił do serwisu.Po kilku naprawach serwis napisał uzasadnienie dlaczego blu-ray nie działa poprawnie..teraz uwaga.. odpowiedz serwisu..telewizor nie jest kompatybilny z odtwarzaczem. Inna ważna sprawa to sprzęt odebrał w gorszym stanie, obudowa była porysowana. Pożyczyłem koledze mój blu-ray Pioneera.Kolega miał przez ponad tydzień mój sprzęt i takiej usterki nie było.
Kolega zrobił zdjęcia usterki która pojawia się na ekranie telewizora i domagał się zwrotu pieniędzy.Serwis dalej twierdził ze telewizor nie jest kompatybilny z blu-ray.Mój BLU-RAY Pioneer działał prawidłowo z telewizorem.Dopiero gdy kolega zgłosił sprawę do Rzecznika Konsumenta dostał zwrot pieniędzy ale długo to trwało

Dlatego lepiej kupić Panasonica 65fx700 .To bardziej solidna marka niż samsung .
W niemieckim teście , odpowiednik fx700 czyli fx724 sprzedawany w Niemczech ma dobre oceny.
Zdecydowanie wybrałbym Panasonica niż samsunga .

https://translate.google.pl/transla...zoll-ultra-hd-lcd-tv-tx-49fxw724/&prev=search
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Samsunga na pewno bym nie kupił.Samsung jest zbyt awaryjny. Kolega tez nabrał się na sprzęt samsunga , kupił blu-ray samsunga za ponad 1000 zł czyli nie był to tani sprzęt. Po kilku tygodniach użytkowania pojawiły się problemy a dokładnie kolorowe pionowe kreski w czasie oglądania filmów. Kreski pojawiały się nie regularnie,czyli od czasu do czasu. Inny sprzęt podłączony do tego samego wejścia hdmi w telewizorze działał prawidłowo. Blu-ray kilka razy trafił do serwisu.Po kilku naprawach serwis napisał uzasadnienie dlaczego blu-ray nie działa poprawnie..teraz uwaga.. odpowiedz serwisu..telewizor nie jest kompatybilny z odtwarzaczem. Inna ważna sprawa to sprzęt odebrał w gorszym stanie, obudowa była porysowana. Pożyczyłem koledze mój blu-ray Pioneera.Kolega miał przez ponad tydzień mój sprzęt i takiej usterki nie było.
Kolega zrobił zdjęcia usterki która pojawia się na ekranie telewizora i domagał się zwrotu pieniędzy.Serwis dalej twierdził ze telewizor nie jest kompatybilny z blu-ray.Mój BLU-RAY Pioneer działał prawidłowo z telewizorem.Dopiero gdy kolega zgłosił sprawę do Rzecznika Konsumenta dostał zwrot pieniędzy ale długo to trwało

Dlatego lepiej kupić Panasonica 65fx700 .To bardziej solidna marka niż samsung .
W niemieckim teście , odpowiednik fx700 czyli fx724 sprzedawany w Niemczech ma dobre oceny.
Zdecydowanie wybrałbym Panasonica niż samsunga .

https://translate.google.pl/transla...zoll-ultra-hd-lcd-tv-tx-49fxw724/&prev=search


Ja z Sony nie mam dobrych wspomnień. Tuż przed kupnem obecnego Panasa ponad 1,5roku temu, najpierw miałem przez 10dni Sony 55xd80 który właśnie po tych 10dniach się zepsuł w taki sposób że pojawiły się paski u dołu ekranu przez całą jego szerokość. Tv oddalem, dostałem kasę i kupiłem Panasa. Sony raczej już nigdy nie kupię,jest przereklamowany.
O Samsungu nie mam złego zdania bo mam dwa tv tej marki tylko że jeden to model który ma ok 10lat i do dziś działa i służy dając super obraz.
Samsung trzeba przyznać ma ładny obraz choć trochę tzw cukierkowy.
 

strazakp

Banned
Ello.
Wszyscy pamiętają Strażaka. Oj wesoło było swego czasu na forum...


Dawno mnie tu nie było bo nie było potrzeby gdyż Panasonic służy mi idealnie od ponad 1,5roku i nie mam z nim problemów.
Ależ mi miło że ktoś mnie już tutaj rozpoznał no i że aż tak zostałem zapamiętany :)


Wróciłem bo jak w temacie, rozważam zmianę tv na wiekszy....58" już trochę mały :)


Niewykluczone że znowu trochę z Wami tu będę :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fajnie .
Niestety zgodnie z przewidywaniami :
- i Panasonic zamknie w przyszłym roku sprzedaż w Polsce telewizorów. Tak jak to zrobił już w USA.
Wyniki były tak fatalne, że pozwalniali słabych dyrektorów zarządzających.
Pansonic to była dobra firma - z naciskiem na BYŁA !
 

strazakp

Banned
Fajnie .
Niestety zgodnie z przewidywaniami :
- i Panasonic zamknie w przyszłym roku sprzedaż w Polsce telewizorów. Tak jak to zrobił już w USA.
Wyniki były tak fatalne, że pozwalniali słabych dyrektorów zarządzających.
Pansonic to była dobra firma - z naciskiem na BYŁA !


No właśnie,zwolnili ludzi którzy myśleli że sprzęt który jest bardzo dobry sam się sprzeda...niestety nie sprzeda się sam bo trzeba postawić na marketing i wrzucić w sprzęt mnóstwo niepotrzebnych rzeczy bo sama jakość obrazu i jakość wykonania nie jest niestety dla większości najwazniejsza w tv.


To tym bardziej trzeba szybko kupować tv Panasonic gdy jeszcze są na półkach w pl.
 

ebola1972

Member
nowe serie są tańsze od poprzednich. Czy Samsung czy Sony. W listopadzie ubiegłego roku Samsunga 55MU7002 można było kupić za 4200-4500. Obecnie odpowiednik model 55NU8002 mozna dostac za ok. 3600-3800.
 

sodalit1990

New member
Nawet jeśli Panasonic nie będzie sprzedawać telewizorów w Polsce to jest jeszcze Sony.Lepszy SONY niż samsung.Samsung dla mnie już nie istnieje.
Wracając do Samsunga to firma też ma problemy tak wynika z informacji. Na początku tego roku samsung zamknął jedna z dwóch fabryk na Słowacji a pod koniec tego roku fabrykę telefonów komórkowych w Chinach. W Chinach samsung ma bardzo słabą sprzedaż , telefony 1% udziału w rynku. Czyli lipa.

https://evertiq.pl/news/22686
https://evertiq.pl/news/20777

https://video.noviny.sk/reportaze-n...8d0-982b-73e1daeb96e1/samsung-opusti-voderady
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Najwięcej sprzedaje samsung I tyle na temat stąd liczba awaryjnych egzemplarzy ale porównując procent wadliwych egzemplarzy wychodzi na to że nie jest wcale większy od konkurencji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
strazakp - widać masz blade pojęcie w wynikach GFK.
Jeśli nie mam pojęcia o czymś staram się nie odzywać żeby się nie ośmieszać.
 
Do góry