You Tube na PS3

ps_user

New member
Bez reklam
pp56825 napisał:
a u mnie dzwiek jest ale obrazu zero i nie wiem czym jest to spowodowane, mial ktos cos takiego.
Mam to samo, i to z firmware 2.52 :confused: Czarny obraz zamiast materiału.
Nie zdążyłem pogrzebać w opcjach browsera, bo konsola padła :(
 

blackholesun

New member
To samo co u Kenta - znalazłem filmik, który działa, natomiast lwia część materiału działa tylko audio. To chyba od czasu wprowadzenia 16:9 w jutubie tak się zepsuło.
 

blackholesun

New member
Ok pogrzebalem w necie i znalazlem rozwiazanie. Jesli klip leci bez video, tylko audio, do adresu url dopisac &fmt=6 albo &fmt=18 przeladowac i dziala. Sprawdzone przed chwila na PS3.
 

mrtwister

New member
takie rzeczy to firmware powinien załatwiać, uniemożliwa to wygodne korzystanie z przeglądarki, a czasem mi się komputera nie chce odpalać...Dlatego też Sony z leka ciała dało w tym temacie...
 

dienekes' shade

New member
Dziwne rzeczy tutaj wypisujecie :rolleyes: U mnie youtube hula odkąd pamiętam. Nigdy nie miałem z tym problemów. Gdyby plejka mi nie padła, sprawdziłbym teraz, czy coś się zmieniło.

Swoją drogą, ostatnimi czasy na służbowym PieCu youtube bardzo często zawiesza mi Firefoxa...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Znalazłem właśnie filmik co video nie śmiga także się "coś" zmieniło :)
Po zastosowaniu hinta jest ok, teraz czekamy aż Sony dostosuje soft - być może ma to coś wspólnego z wycofaniem firmware 2.53 - daliby fullscreena do nieśmigającego video :D

Pozdrawiam,
 
Do góry