Ymaha 3800 kef IQ7 czy MA RS6

tomter

New member
Zastanwiam się nad kolumnami do Yamhay 3800 pomiędzy IQ7 a MA RS6, pokój mam 20 m.kw? Które lepiej zagraja z tą Yamaszką?
 

piotrsara

New member
Ja proponowałbym kef iq7 mocny pierwszy plan i dokładne lokalizacje w głębi sceny, jasne a rs6 plastyczne, ciepłe Wolę kef sam posiadam hk 255 i iq30
 

soplus

Active member
Bez reklam
Wprawdzie mam RS8 a nie RS6 ale w tej klasie cenowej nic lepszego nie słyszałem. Polecam MA, szczególnie od spokojnej muzyki, świetne detale dźwięku, bas taki jak lubię najbardziej, wyraźny ale nie przesycony.
 

AvataR

Banned
Do spokojnej muzyki jednak proponuje KEFy - graja muzykalniej i bardziej relaksacyjnie - jezeli chcialbys aby polepszyc basik to albo subwoofer albo bardzo udany model iQ90. Osobiscie posiadam KEFy ktore jak juz wyzej pisalem graja dzwiekiem genialnie relaksujacym :)

Monitor Audio maja lepsza podstawe basowa ale bardziej sa ukierunkowane do Rocka i ciemniejszych w brzmieniu odmian muzyki.
 

dembol

New member
moze autor watku mnei wysmieje ale korzystam z rxv3800 i dotego polskie siesty tonsilowskie brzmienie bajer jak za tę cenę bardzo ladnei sie z zgrywaja siesty z yamaszka i ta srednica fenomenalna polecam caly zestawik
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie wiem jak autor watku ale ja cie napewno nie wysmieje....
szczerze mowiac to gdyby nie fakt ze mieszkam w UK gdzie relacje cenowe sa troche inne... to stajac wlasnie przed dylematem doboru glosnikow powaznie rozwazalbym te siesty...;)
 
Do góry