Yamyaha 771 HDMI

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam od wczoraj jestem posiadaczem tego amplitunera jestem w tym zielony to mój pierwszy taki sprzęt mam pytanie jak przęłączać źródła HDMi na wyłączonym AMP. Mam ampli podłączony do TV a do ampli na razie dekoder HD z vectry i na wyłączonym amplitunerze naciskam HDMI 1 na pilocie i nic. Ktoś pomoże?
 

lulu

New member
czy dział "przywitaj sie" jest dobrym działem do zadania takiego pytania?
Ale oczywiscie witam:) Niestety w temacie nie potrafie pomóc ale jestem ciekaw czy jesteś zadowolony z brzmienia tej Yamahy w połączeniu ze Swoimi Monitor Audio jesli dobzre pamietam??
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam podłączonego ampli do MA MR6, jak dla mnie to wypas pasuje mi dosłownie wszystko, w kinie to jest rewelacja a nie mam jeszcze centralnego i nie robiłem kalibracji więc będzie dużo lepiej, w stereo nie jestem audiofilem wcześniej słuchałem z kompa na logitech 530 więc dla mnie to jest wypas, wszystko wyraźne aż dziwnie, słychać każdy detal, jak trzeba to pięknie zabasują no jak dla mnie laika, a to mój pierwszy taki sprzęt to totalny odjazd hehe, jak będę miał wszystko ustawione jak należy i wykalibrowane to mogę napisać więcej
 
Do góry