Yamaha v663 jaki wzmacniacz jako końcówka ?

d3n13d

New member
Witam,

Po zakupie IQ70, chciałbym dokupić jakiś wzmacniacz dla poprawienia jakości stereo swojego systemu. Generalnie imo stereo z v663 jest mocno "zmulone" i pozbawione szczegółów.
Podłączenie KEF'ów do pianocrafta e810 dało znacznie lepszy efekt w stereo niż ww. amplituner.
Zapadła więc decyzja o zakupie wzmacniacza jako końcówki mocy podłączanej przez wyjście pre-amp. I tu mam pytanie do kolegów, co polecacie ? Chciałbym aby wzmacniacz posiadał wejście main-in (chcę uniknąć szeregowego połączenia preampów), cena w jakiej chciałbym się zmieścić to 1200 zł (sprzęt może być używany, byle miał czarny front). Najbardziej po głowie chodzi mi NAD c320bee, ale szukam jakiejś alternatywy.
 

Kuman

New member
Kolor i rozmiar

Jeśli chodzi o dźwięk to zestawienie z nadem jak najbardziej, gdyż NAD jak to wzmacniacze brytyjskie eksponuje środek, a Yamaha odwrotnie. Jeśli chodzi o kolor to już nie, NAD nie jest czarny, ale szary, w dodatku chyba jest węższy... Przynajmniej moja Yamaha 2065 ma 43cm, a NAD 302 ma 42cm.
 

d3n13d

New member
rozmiar nie ma znaczenia w tym przypadku :) wzmacniacz będzie stał obok amplitunera. W poniedziałek biorę swoją yamahę pod pachę i idę przesłuchać nada c326bee. Kosztuje trochę więcej niż 1200 zł, ale chyba w tej cenie nie znajdę lepszej alternatywy.

Nowe nady są już bardziej czarne niż szare :)
 
Do góry