Yamaha v 567

crawford

New member
Kupilem go w cenie 565 i gra o niebo lepiej od sony STR-DG510, który miałem wcześniej podłączony do zestawu Jamo 608 + sub yamaha SW700.
Fronty w bi-ampingu, dużo możliwości regulacji barwy i dużo basu, którego mi bardzo brakowało w sonym a tu lekki zapas na equal :)
Programowalny pilot (nie mogę tylko n-ki wpisać), wygląd ok, obsługa hdmi 1.4 z ARC, lipsync i 3d ready.
Ja jestem zadowolony, tym bardziej, że długo czekałem na niego :cool:
 

killpit

New member
Z wszystkich firm największe oszczedności widać w Yamaszkach.I ten nowy DESIGN coś w stylu H/K ale im nie wyszło :) jak przyjrzałem się z bliska dla mnie porażka.
 

NIEMEN

New member
ostatnio jak wybieralem yamaha albo h/k ,i wlasnie staly kolo siebie jak
przyjrzałem się z bliska dla mnie porażka od strony h/k
-plastyk pokretlo wygladalo tak jak by mialo zaraz odpas-
yamaha wyglada masywnie a ten h/k jak zabawka dla dzieci
ps:
zauwazylem ze tu jest sporo ludzi wrogo nasatwieni na yamaszke
 

killpit

New member
Sam mam RX-V1800 ale to inna bajka.Proszę kolego nie mów mi że nowe modele są lepsze od starszych bo padne zaraz.Nowy design zrobili ale to już nie Yamaszka wykonanie to niestety tandetny plastik zasilacze jak zwykle jak najtansze i najsłabsze a dzwięk totalnie zamydlony.Oczywiście dla każdego coś innego ale jakbyś posłuchał innymi ampli. to zmieniłbyś zdanie.Najlepsza seria Yamahy zaczyna się od serii 7 resztę pozostawię bez komentarzy :)
 

NIEMEN

New member
i tak samo wkolo ,nawet nie ma co rozwijac tematu.
ps.
a jak ktos sie nastepny spyta co wybrac to juz wszyczy wiedza jaka bedzie odpowiedz.
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Yamaszki grają nijako względem Harmana,takie moje zdanie ale z wrogością do firmy nie ma moja opinia nic wspólnego.Porównywałem RXV-2065 i "tandetnie wyglądającego" AVR460 (ale pokrętło się mu nie urwało):-D.
 
Do góry