Yamaha Rxv-459+koda Av 850

raffe

New member
No i skompletowalem sobie caly sprzet, mam ampli denon 1706, dvd denon 1730 i zestaw glosnikow 5.0 koda cv20. Wsystko fajnie, tylko mam chyba za malo kabelkow. Jak najlepiej polaczyc dvd z ampli, czy nie musze miec kabelka optical, albo coaxial? Ktory bedzie lepszy i jaki kabel potrzebny zeby z dvd do ampli leciala muzyka? Pogubilem sie troszke i albo mam obraz z dvd, albo z tunera, musze przelaczac euro.

dzieki.
 

deoc

New member
Do amplitunera i komputer i DVD mam podlaczone przez Coaxial - do kompa to kabel z allegro bo niestety w sklepie nie dostanie sie kabelka mini jack na RCA a z DVD to jakis kabel za ok. 80zl (1,5m) co do podlaczenia do TV to nie wiem jakie masz wejscia w TV?? Ew mozesz skorzystac z amplitunera i przez niego wszystko podlaczac ale wtedy masz tylko S-Video dostepne
 

raffe

New member
Czesc,
Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
Ja jak do tej pory mam takie połączenie:
DVD - Ampli: 3rca-3rca, w ampli jest wpięte w IN dvd;
Tuner tvSat - Ampli: euro-3rca, z tunera tvSat jako OUT i do ampli jako IN w VCR;
Ampli - Tv: (żółta końcówka)1rca-euro, w ampli jest wpięte w "monitor". Jak puszczam film dvd to nie moge sobie odtwarzac w DTS itd.
Zalezy mi na tym zeby miec jak najlepsza jakość obrazu i dzwięku z dvd, najlepszą jakość dźwięku i obrazu z tunera TvSat i żeby wszystko móc ogladać w Tv. W Tv mam tylko jedno euro.
Dzieki.
 

boss

New member
Odświerzam watek...Jakos zakup amplitunera przeciagnol sie az do teraz...A i teraz stac mnie bylo tylko na Yamahe RXV-450.Teraz zastanawiam sie nad Glosnikami ale chyba koda 5,1 i cos na tyl jak budrzet pozwoli;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry