Yamaha rx-v773 a rx-a820

krystian1993

New member
Cześć ! Moje jedno zasadnicze pytanie jest następujące: Czy są jakieś różnice (oprócz wyglądu) pomiędzy tymi dwoma ampli ? Ogólnie funkcje wszystkie dokładnie takie same, moc taka sama, końcówki mocy prawdopodobnie takie same, nawet waga identyczna... Proszę o opinię kogoś kto słuchał oby dwóch ampli bo wydaje mi się, że nie ma sensu dopłacać do droższego (no chyba że dla napisu AVENTAGE na panelu ;-))
 

Lech

New member
Bez reklam
Cześć ! Moje jedno zasadnicze pytanie jest następujące: Czy są jakieś różnice (oprócz wyglądu) pomiędzy tymi dwoma ampli ? Ogólnie funkcje wszystkie dokładnie takie same, moc taka sama, końcówki mocy prawdopodobnie takie same, nawet waga identyczna... Proszę o opinię kogoś kto słuchał oby dwóch ampli bo wydaje mi się, że nie ma sensu dopłacać do droższego (no chyba że dla napisu AVENTAGE na panelu ;-))

W sumie to w 2013 roku "obowiązuje" inna seria produktów patrz strona dystrybutora Yamahy - Strona główna - Produkty - Kino domowe - Amplitunery AV
 

krystian1993

New member
Już się troszkę dowiedziałem na temat poszczególnych modeli. Nowa seria czyli rx-v775 od rx-v773 różni się tylko tym, że po podłączeniu telefonu możemy odtwarzać filmiki... Różnica w cenie ? KOLOSALNA. Jeśli chodzi o rx-v773 a rx-a820 również to samo tylko w innych obudowach. Miałem okazję w bardzo dobrych pieniążkach kupić rx-v773 od autoryzowanego dystrybutora i nie żałuję. Moje kolumny to JAMO c607 HCS3 + jamo SUB 660. Gra to ze sobą bardzo ładnie :)
 
Do góry