yamaha rx-v765 + Klipsch F3 5.1

tks25152

New member
Witam,

Mam pytanko : przymierzam się do zakupu zestawu :

Yamaha Rx-v765 + Klipsch F3 5.1

Czy to dobry wybór do pokoju ok. 40 m2 ?

Wykorzystanie 90% kino/10%muzyka.

Wiem ,że takich tematów było już dużo ale potrzebuje Waszego potwierdzenia....lub krytyki ??

Z góry dzięki za wszelkie odp.

Pozdrawiam
 

marecki6

New member
Bez reklam
mysle ze wybor prawidlowy pod warunkiem ze po odsluchu brzemienie bedzie ci odpowiadac ... aczkolwiek jezeli budzet na to pozwala to oprocz yamahy odsluchalbym jeszcze onkyo 608
 

eiti

New member
dziś testowałem y765, o608 i d1911 i jakkolwiek f3 grały fajnie to strasznie bassowo co mnie nie odpowiadało. Dużo bardziej odpowiadało mi dali concept 6 ale chciałbym usłyszeć jeszcze dali 8
 

tks25152

New member
Podobno taki zestaw jest bardzo "dynamiczny" a ja tak lubię :).
Jadę w poniedziałek na posłuchanie więc będę miał wtedy wrażenia na żywo.

Dzięki za ew. sugestie. Spróbuję może też Onkyo 608.
Taki sprzęt nie kupuje się co tydzień więc uważam ,że lepiej dołożyć troszkę w razie potrzeby niż zaoszczędzić kilka stówek i żałować przez lata
 

killpit

New member
Już wcześniej pisałem ale powtórzę polecam odsłuch jeśli chodzi o Dali koniecznie Onkyo 608 oraz Yamahę 765 ponieważ 1911 to kompletna klęska dzwiękowa.
Troszkę dziwne bo dla mnie 608+F3 nie łupią aż tak mocno basiorem no chyba że ampli były wykręcone BASS + 10 :) to zmienia postać rzeczy :)
 

tks25152

New member
Dzieki Jeszcze raz za typy. Zgadzam sie ze odsłuch to podstawa. Chciałem tylko sie upewnić czy myślę w dobrym kierunku . Posłucham Yamaszke I Onkyo + F3 lub Dali I zobacze co mi bardziej pasuje
 
Do góry