Yamaha rx-v675 czy rx-v477 + NS-555 NS-C444 NS-333

roczi

Member
Witam,
Mam pytanie o zestaw jak w temacie, co myślicie oraz który ampli byłby lepszy?
Wiem, że 477 jest nowym modelem ale niższym niż rok starszy 675.
Orientujecie się czy 675 ma wifi wbudowane czy ready?
Ponieważ, w nie których sklepach widać przy ampli ready wifi ale sam już nie wiem, natomiast wiem, że 477 posiada wifi.
To tylko pytanie bo, nie zależy mi tak bardzo na tym.
Więc, który jest lepszy jeżeli chodzi o opcje, wejścia, wyjścia itp., cenowo są zbliżone około 1400 co by mi pasowało ...chyba, że jeszcze inna yamaszka jest godna uwagi wtedy mógłbym również ją rozważyć ale żeby cenowo nie zabiła :)
Drugie pytanie, jak by się spisywał jeden i drugi powyżej wymieniony ampli z zestawem głośników NS: 555 + 444 + 333 ?
Inne zestawy mnie nie interesują, chyba że ktoś ma w super mega promocji KEF`y serii Q lub Dali seri 5 :razz:
Ale to już wyższa półka a melomanem nie jestem, jednak bardzo mi się podobają (nie to żebym kierował się tyko wyglądem chociaż też ma to dla mnie znaczenie, czytałem pozytywne opinie o tych firmach i zestawach).
Wiem, że potrzebny jest odsłuch ale na razie chciałbym się zorientować czy to będzie grać i "buczeć" ...buczeć w przenośni :p
Aha zestaw ma służyć do muzyki, tv, filmów, gier PS3; PS4 wszystkiego po trochu :cool:
Cały zestaw będzie grał w pokoju o wymiarach 4,5m x 4m czyli około 20m2

Byłbym wdzięczny za pomoc oraz dziękuję za wszelakie opinie :bober:
Pozdrawiam,
Adam
 

roczi

Member
Cześć Baltazar,
Ten temat już do zamknięcia, w innym poście szukam czegoś innego.
Onkyo 636 + MA BX6+BX2+Center myślę jeszcze nad BX1 zamiast BX2 ale chyba raczej dwójki wezmę.
Chciałem 828 ale blackninja nie ma już tego, wiem że poprzednia generacja ale zależało mi na pre-oucie.
Przekonał mnie i wezmę 636 raczej, o 838 nie mam co myśleć.
Do tego sub ale na razie muszę ten temat odłożyć, myślę że BX2 zrekompensują brak suba w kinie.
Nie długo jadę obejrzeć jeszcze na żywo kolory kolumn, jakiś odsłuch i będę uderzał do ninji :)
Budżet na ten sprzęt i tak nagięty a jeszcze kabelki, standy...
Czy warto się bawić w bi-amp w tej konfiguracji? jest duża różnica? oraz co myślisz o zestawie? może jakieś dobre standy polecisz w przyzwoitej cenie aby mnie nie zabiło :)
Jak coś link do aktualnego tematu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/116399-ampli-zestaw-glosnikow-prosze-o-pomoc.html

Pozdrawiam,
Adam
 
Do góry