Yamaha RX-V673

bayer

New member
To działa jak wstawka w kablu. Para jest od razu skonfigurowana. Można ich podłączyć więcej, wtedy trzeba konfigurować z kompa przy użyciu programu dostarczonego z urządzeniem. Muszą być więte w obrębie jednego mieszkania, bo nie przechodzi sygnał przez bezpieczniki chyba różnicowoprądpowe.
Dla Twoich potrzeb to spoko. Ja swoje kupiłem w salonie Orange za 100zł jako ich klient. Dobre są też firmy Devollo. Na 40Mbit chodzi TV więc z dźwiękiem powinno być ok. Odsłuc.hiwałem dzisiaj tą Yamahę i kupiłem Denona avr-1713. Bardziej mi się spodobał w stereo.
 

TolBoy

Member
Panowie zamierzam kupić ten model ale dla mnie najważniejsza funkcja sieciowa to czy przez sieć z NAS pójdą pliki w DTS-ie ?
Mam kolekcje płyt w DTS-ie w postaci plików wav.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
sorry, ze sie wtrace, ale wroce jeszcze do tematu stacji internetowych, czy mozna jakos te ulubione przypisac do klawiszy 1-9? czy zawsze musze wchodzic w bookmarks?
 

TolBoy

Member
Porównałem modele RX-V3067 i RX-V673.
Info ze strony producenta.
W możliwościach odtwarzania plików audio po sieci nie ma żadnej różnicy.
To dlaczego model 3067 odtwarza wav w dts-ie a model 673 nie ?
Czy dts po dlna działa na 100% ?
 

bananagb1

New member
Potrzebuję pomocy. Chodzi o to ze połączyłem w domowej sieci wifi mojego v673. Dziłają radia internetowe, da się obsługivać AV przez stronę internetową natomiast nie wiem jak zrobić żeby odtwarzać muzykę z laptopa na AV, oba są w jednej sieci????????
 

demografik

New member
Zainstaluj sobie na laptopie jakiś serwer dlna i będziesz miał dostęp do tych zasobów z amplitunera.

Tapnięte z mojego SGS III ♡
 
Ostatnia edycja:

TolBoy

Member
Może ktoś przetestować odtwarzanie płyty w dts-ie udostępnionej np: na laptopie ? wav albo iso

Jak by ktoś nie miał odpowiednich plików podam link na mój serwer na PW
 
Ostatnia edycja:

Sk_uter

New member
Bez reklam
A używa ktoś z was może aplikacji Yamaha na androidzie w celu wysłania muzyki do amplitunera? Bo u mnie po 2 piosenkach wiesza się router, nie wiem czy to wina Netia spotu, czy amplitunera. Jak to u was wygląda?

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry