Yamaha RX-V577 + kolumny

misiek_y

New member
Witam
Planuje zakup amplitunera Yamaha RX-V577 + kolumny na wszystko chcę wydać do 2500zł wiem iż jest to śmieszna kwota za amplituner z kolumnami. Ale za rok chce kolumny wymienić na coś lepszego a te mają być tymczasowe. Co byście mi radzili wybrać z zaproponowanych linków z kolumnami
1.
Prism Onyx 200
2.
Prism Audio Falcon HT500
3.
Jamo 428 HCS3
4.
Prism Audio Falcon HT500
5.
Prism Audio Odyssey M200 (orzech)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z tych wymienionych to jedynie Jamo są godne uwagi, pozostałe to typowe, tanie marketowe produkty kiepskiej jakości (brzmieniowej także) ;)
 

r4d30n

New member
Podbijam. Również szukam dobrego kina domowego na początek. Do tej pory miałem zwykłe kino 5.1 z panasonica, ale teraz chcę kupić coś porządniejszego. Cena (za amplituner + kolumny 5.0) w okolicach 2000 zł. Metraż pomieszczenia: 18m2.

Kusi mnie zestaw YAMAHA RX-V377 + NS-50 + NS-P60: Kino domowe YAMAHA RX-V377 + NS-50 + NS-P60, Zestawy kina domowego - Media Markt

Z drugiej strony jednak boli brak funkcji sieciowych w tym ampli, a bardzo chętnie skorzystałbym z DLNA i Spotify. Jest coś lepszego w tej cenie?

Chcę wziąć zestaw na raty (50x0%) w Media Markt właśnie, więc szukam sprzętu z ich oferty.
 

misio42

New member
Amoze bys sie zastanowil nad amplituneram marantz onkyo lub denon maja szeroki wybor ja polecalbym marantza doskonaly sprzet muwisz ze kupujesz na raty warto troche dolozyc i kupic przyzwoity sprzet
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lepiej samemu skonfigurować i amplituner przydałby się mocniejszy choćby Yamaha 475 lub 675
 
Do góry