Yamaha RX-V557

TiNiO

Member
Witam

Pytanie moje brzymi czy warto kupić ten Amplituner ?? nie jestem zbyt wymagającym słuchaczem :) ale nei chciał bym kupic totalnego szitusa .Prosze o jakies opinnie na temat tego sprzetu ewentualnie propozycje czegos innego.
 

dimas

New member
czy sie oplaca to zalezy za ile.zalezy co wymagasz od wzmaka ten model ma duzo bajerow do ogladania filmow ma tez direct stereo.ogolnie fajny model ja mam 550 i jestem zadowolony.jakie kolumny do tego chcesz dac?
 

TiNiO

Member
Amplituner bede uzywał w 80% DVD 20% Audio , głosniki posiadam zestaw 5.1 Tonsil Fenix II nic specjalnego to nie jest ale gra całkiem ok dostałem je w prezencie a darowanemu koniowi nie zagląda sie w zęby :) :) w przyszłości chciał bym kupic cos lepszego.
 

dimas

New member
wreszcie ktos kto wspiera polska gospodarke:) fenixy graja jak graja zalezy jaki sub do tego masz jak ten z glosnikiem z przodu 25cm to za duzo basu nie bendzie.kuzyn ma ten zestawik ale ze wzmakiem jvc nawet gra.na pewno bendziesz zadowolony z yamahy.a no co chcesz zmienic bo jak na jakies B&W albo cos takiego to moze warto odrazu kupic lepszy wzmak
 

TiNiO

Member
Raczej przewiduje daleka przyszłośc :) (około 3-4 lat) tak wiec chyba lepiej nie szalec bo za 4 lata pewnie juz bedzie zupełnie inna technologia :) , tak wiec wymienie i wzmaka i głosniki odrazu , a znajac zycie to i TV misie zestarzeje :) narazie mam JVC LCD LM- 37S60 , a co do sub-a to mam tego z zestawu jeszcze nei słyszałem go w akcji tak wiec nic nie powiem , ale jak cos zawsze mozna go sprzedac na Allegro i kupic cos mocniejszego :) a ja lubie bas i to bardzo tak wiec pewnie bedzie podmianka
 

dimas

New member
ja mam salon 20m2 i yamaha daje rade bez problemu.tez mam zestwik tonsila kombinowany i jest ok.takie moje zdanie ale niech ktos jeszcze cos dopisze a jak nikt nic nie dopisze:p to polecam www.elektroda.pl tam sie mozna duzo dowiedziec o audio
 

dnc

Moderator
VIP
Yamaha.

Mam starszy model RX-V650. Gra bardzo dobrze. Pełny pakiet dekoderów dźwięku przestrzennego. Dobra moc wyjściowa. Dźwięk z Yamahy jest delikatny acz wyrazisty. Dobrze oddaje pole dźwiękowe. Kolumny Tonsila to może nie B&W czy inne tego typu, ale też graja dobrze. Ja mam jako przednie głosniki Soundfinder trójdrożne z podwójnymi głośnikami niskontonowymi i komorą bassreflex. Grają zarówno niskie ja i wysokie tony bardzo dobrze. Kolumny mają już 7 lat, ale spisują się jak dla mnie perfekcyjnie.
 
Do góry