Yamaha RX-V473 lub podobny - POMOC

kosa666

New member
Witam,

Na dzień dzisiejszy posiadam ONKYO TX-SR674E wraz z głośnikami JBL NORTHRIDGE (2xE80,2xE20,centralny i SUB E250P).

Szukam czegoś w kolorze czarnym i obsługą iOS/Android co podeszłoby pod moje kolumny (wstępnie wybór padł na ten w temacie). Jakieś propozycje? budżet ograniczony - nie chciałbym zbyt wiele dopłacić po sprzedaży ONKYO.

Z góry dziękuję
 

werf

Active member
Bez reklam
Jeśli chcesz zyskać tylko sieciowe Air dodatki to i owszem w innych aspektach nie warto To sprzęty na podobnym niskim poziomie

Zbyt dużo nie chcesz dopłacać co to za kwota ?
Za ile chcesz sprzedać swoje Onkyo 300 zł ?
 

kosa666

New member
300? za 800-900 spokojnie sprzedam, a dołoże 500zł.

Bardziej zastanawiam się czy moje głośniki zagrają.

Ps- mam wrażenie, że nie do końca znasz ten model ONKYO.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Zagrają, będzie dzwięk normalnie.
Dla mnie zmiana też bez sensu, wymieniać taki porządny amplituner na dwie klasy niższy plastikowy ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja bym nie zamieniał Onkyo na tą Yamahę. Tak jak kolega wyżej napisał, poza bajerami i dodatkami nic więcej nie oferuje. Yamaha 4xx to dość niski model, w Onkyo masz mocny zasilacz - 630W. Jakby porównywać do Twojego ampli to bardziej Yamaha serii 6xx. Funkcje sieciowe to masz teraz w odtwarzaczach BD.
 

kosa666

New member
Szczerze mówiąc to najbardziej mi zależy na funkcji AirPlay. Mam w domu 2 iPady 2 iPhony + laptop i stacjonarka z jabłka. Chcę sterować sprzętem za ich pomocą.
Nie musi być YAMAHA byle w podobnym przedziale cenowym (do 1500zł) - no i wersja czarna - to warunek żony.
 

lukpep

New member
za jakies 1200 mozesz dostac pioneera vsx-527 - najnizszy model z pelnym pakietem sieciowym - jest dlna i airplay - testowalem i dziala :)
 

kosa666

New member
wysokie grają wyraźnie lepiej...
formaty skompresowane poprawa na plus... w ogóle muzyka poprawa...
cała reszta bez zmian jeżeli chodzi o odsłuch (kino - może nawet ciut gorzej, ale to być może jeszcze kwestia konfiguracji odpowiedniej przede mną)...

No i to na czym mi najbardziej zależało - Airplay - toż to miód dla kogoś kto ma 2 iPhony w domu i 2 iPady :)

PS - sama definicja "programów" i "scen" trochę inna niż w moim ONKYO ale to kwestia przyzwyczajenia.
 
Do góry