yamaha rx-v473 i problem

miechowicek

New member
Witam
Mam amplituner yamaha rx-v473 i podłączony do niego telewizor samsung c650 mam problem z dźwiękiem, podłączyłem te dwa urządzenia kablem hdmi i teraz gdy mam załączony tv i włączę amplituner to głos się traci, może mógłby mi ktoś pomóc z tym problemem?
 

gregory65xe

New member
U mnie jest to samo po paru sekundach od włączenia tv znika głos na kolumnach, przestawia się audio na AV4. Na pilocie od ampli przyduś "TV" i będzie ok.
 

miechowicek

New member
Tylko ze mi w ogole kolumny nie graja jak mam podlaczany tv do amplitunera nawet przez chwile, chyba jednak bede musial kupic kabel optyczny choc myslalem ze hdmi w zupelnosci wystarczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

werf

Active member
Bez reklam
W TV masz coś takiego jak Anynet+ wejdź w to odbiorniki na włączone

Jeszcze jedno czy twój TV ma kanał zwrotny ARC ?
 
Ostatnia edycja:

miechowicek

New member
Mam jeszcze pytanie czy do tego amplitunera można podłączyć zewnętrzny dysk twardy 500gb pod usb? czy będzie w stanie wszystko odczytać?
 

Sh4k3

New member
nie będzie odtwarzał _wszystkich_ formatów. W instrukcji jest dokładnie opisane które obsługuje.
 

miechowicek

New member
który będzie lepszy dysk zewnętrzny z osobnym zasilaniem czy taki zasilany z usb? oraz czy ma znaczenie jakiej firmy kupi się dysk?
 
Ostatnia edycja:

miechowicek

New member
Witam
mam podłączony amplituner do tv kablem optycznym gdy przełączę np. sygnał z usb na tv to momentalnie traci się głos w drugą stronę tak samo się dzieje może ktoś wie w czym może tkwić problem?
 
Do góry