Yamaha RX-V467

boogie69

New member
Co możecie powiedzieć o ampli Yamaha RX-V467, chce pod to podłączyć konsole i xtreamera. Jakie do tego głośniki będą pasowały?
 

killpit

New member
Masz ten ampli czy chcesz zakupić.
Yamaha zaczyna swoje przyzwoite modele od serii 7 więc jeżeli jeszcze nie kupiłeś to pomyśl ewentualnie może jakąś inną firmę
 

boogie69

New member
Kwota do 1.500 max (za sam ampli oczywiście), 5.1, czarny. Nie mam tego ampli, nie jestem audiofilem chce żeby w miarę przyzwoicie grało i tak jak mówiłem chce podłączyć do niego konsole i xtreamera. To wszystko do domowej rozrywki sprzęt. No chyba że możecie polecić coś innego.
 

killpit

New member
Porażka dzwiękowa wykonania.
Jeżeli nie widziałeś go na żywo to polecam postawić jeden obok drugiego :)
Jak odsłuchasz to sam zobaczysz apropo 607 to jest the beściak warto brać w ciemno.
 

boogie69

New member
No dzięki za pomoc. Powiedzcie mi tylko jeszcze jakie mniej więcej kolumny do tej 607 polecacie, też miarę nie drogie i 5.1 nie 7.1
 

killpit

New member
5.0 to raczej QQ5000 ewentualnie Jamo506.
Może pogadaj z Blackninją czy zrobi tobie super cenkę na Onkyo 607+Jamo 606 to byłby idealny zestawik.
 

boogie69

New member
Dzięki za pomoc no to chyba będę musiał zagadać bo faktycznie to wygląda ciekawie.

Jeszcze jedno te kolumny są zaprojektowane z myślą o kinie domowym czy o słuchaniu głośnym muzyki też?

Jeszcze raz dzięki.
 
Do góry