Yamaha RX-V456 czy 567

marekluter

New member
Mam dylemat jak w temacie. Najpierw myślałem o 371 ale poczytałem forum postanowiłem dołożyć do 467 potem doczytałem że 567 ma "skalowanie w górę" więc ostatecznie może być i ten. Teraz sie zastanawiam bo tak naprawde nie wiem czy mi te "skalowanie w górę" jest potrzebne (tak naprawdę nie wiem do czego służy) i doczytałem na stronie Audi Klan że modele 371 i 567 nie maja RDS a 467 ma! Pytanie do posiadających te modele: czy to prawda?

Moje warunki to:
15 m/2 tylko 31 m/3 (niski pokój - poddasze)
TV plazma Panasonic HD ready
Tuner Sat. Samsung HD - Cyfrowy Polsat
Proporcjonalnie to trudno określić ale zdecydowana większość to oglądanie Sat. około 80% reszta to filmy i muzyka raczej z kompa

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc przy wyborze?

Zapomniałem podać informacji odnośnie kolumn, więc:
nie posiadam żadnych, chcę zakupić razem z amplitunerem, niestety skazany jestem na jakiś tani zestaw 5.0. Początkowo chciałem się zamknąć w 1200-1400 teraz czytając wątki na forum i wasze opinie wiem że będzie ciężko dorzucę jeszcze ze 2 stówki 1600?!


No dobra poczytałem jeszcze i z 567 chyba jednak zrezygnuję. Ten upscaling chyba nie wart zachodu. Za to cenie sobie funkcje przepuszczania HDMI, RDS, cichą pracę, pilot "uczący się".
Czy jakiś amplituner spełni moje wymagania?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to "olej" te modele i napisz do Blackninja po Harmana AVR 255 - to zupełnie inna półka jakości. Będzie super.
 

marekluter

New member
to "olej" te modele i napisz do Blackninja po Harmana AVR 255 - to zupełnie inna półka jakości. Będzie super.

No tak ale to też inna półka cenowa :/ a i stylistycznie bardziej mi pasują Yamahy. Z tego forum przede wszystkim wywnioskowałem, że to dosyć dobry sprzęt. Chyba że coś źle zrozumiałem?
 
Do góry