Yamaha RX-V371

uszy19922

New member
Witam
Mam zamiar kupić wspomniany wyżej Amplituner, ale nie wiem czy to co mam zamiar zrobić zadziała, a mianowicie:
-Pod HDMI input 1 podpiąć Xboxa (Obraz+Dzwiek)
-Pod HDMI input 2 podpiąć Komputer (Obraz)
-Pod HDMI input 3 podpiać Dekoder (Obraz+Dzwiek)
-Pod Coaxial 1 podpiąć komputer (Dźwięk)
Teraz co jako output:
-Pod HDMI output podpiąć TV (Obraz)
-Pod YPBPR output podpiąć Monitor (Obraz)

Teraz moje pytanie, czy Amplituner pozwoli mi na ogladanie wszystkich wspomnianych uzadzen na TV, a jak zajdzie taka potrzeba to na monitorze. Bo raczej nie chcialbym grzac 50" Plazmy, aby sprawdzic E-mail. Zalezy mi na tym aby Amplituner byl w stanie pokazac mi obraz z komputera na Monitorze, a jak bede chcial ogladnac Film to przelaczyc na TV.
Proszę o pomoc. czy takie coś w ogóle wchodzi w grę.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
powinno dzialac ma 2 wyjscia HDMI i Component, obadaj instrukcje do niego jeszcze jak wyglada przełączanie
 
Ostatnia edycja:

uszy19922

New member
Witam
Dzieki za odpowiedz, ale wczoraj czytalem ta ogromna instrukcje przez godzine i nie znalazlem nic co by mnie akurat interesowalo. A co do tych dwoch wyjsc HDMI to jest tam tylko jedno HDMI, Ypbpr i zolty chinch. Pozdrawiam
 

uszy19922

New member
Juz mam sprzet w domu, i teraz mam inny problem. Za nic nie chce mi dzialac kanal zwrotny audio. Wpinam w TV HDMI 2 (ARC), a w ampli. w HDMI Out. Obraz idzie jak ta lala, ale zeby TV podal mi Audio jak czytam film z Dyssku to nie ma szans. W opcjach Yamahy nie rozumiem wyboru pomiedzy AV 1,2,3,4,5 i Audio 1 i 2, jest to w opcjach ustawiania ARC. Co mam tam wybrac, prosze o pomoc.
 

burd

New member
Juz mam sprzet w domu, i teraz mam inny problem. Za nic nie chce mi dzialac kanal zwrotny audio. Wpinam w TV HDMI 2 (ARC), a w ampli. w HDMI Out. Obraz idzie jak ta lala, ale zeby TV podal mi Audio jak czytam film z Dyssku to nie ma szans. W opcjach Yamahy nie rozumiem wyboru pomiedzy AV 1,2,3,4,5 i Audio 1 i 2, jest to w opcjach ustawiania ARC. Co mam tam wybrac, prosze o pomoc.
czy dał sobie kolega radę bo mam teraz ten sam problem :)
 
Do góry