Yamaha rx-v363 + .....?

qbazzi

New member
No własnie :) co do tej yamahy byscie proponowali. Mam zamiar zakupic ten ampli + jakies kolumienki :) .Myślałem nad Jamo s406 . I czy ta yamaha w ogóle jest dobra ?:) Budżet to ok1500-1600zł i w gre wchodzą jedynie nówki. Nie jestem audiofilem i niemam zamiaru wydawac na zestaw kilku tys. Chce poprotu zestawił jak najtanszy który przy niskiej cenie zagra przyzwoicie i gdzie dźwięk będzie czysty. Chciałbym wkońcu skonczyc z pierdziawkami komputerowymi i integrą. Dlatego prosiłbym ojakieś porady co do kupna sprzętu ( nowego).
A i standardowo :) Pokój na poddaszu ok 24m2 ,zestaw w 50% do filmów (DTS) i 50% muzy ( rock/pop).
 

qbazzi

New member
Po dłuzszym zastanowieniu doszedłem do wniosku że jednak wolałbym lepszy zestaw stereo niż kino. Tylko tu pojawia sie moje pytanie :). Czy powiedzmy w kwocie 1400zł bylibyscie w stanie złozyc mi zestawik ,ale taki który zagra lepiej niz wieże za 1000zł ? Zalezy mi na głębokim basie. Kiedys w sklepie słyszałem zestawik za chyba 3500zł (jakies tam kolumny yamahy) i dźwięk był zaje...:) ,bassy nie dudniące tylko czyste głębokie. I własnie chiałbym miec zestaw który będzie miał tak głębokie czyste bassy które niebęda meczyć po dłuższym odsłuchu.
Wiem ze 1400zł to mało tymbardziej że w gre wchodzi nowy sprzet ale moze da sie cos z tego złozyć. Narazie mógłby byc sam ampli a dopiero potem dokupiłbym cd. No i kolumny najlepiej w kolorze wiśni lub cos w tych odcieniach.
 

qbazzi

New member
No dobra, tow takim razie ile musiałbym wyłożyć na jakiś w miarę dobry zestaw? Mógłbyś zaproponować jakieś dobre rozwiązanie? :) I propozycje zestawu
 

qbazzi

New member
No to może Jamo s606 ,tyle ze same kolumny chodzą po ok 1300zł. A do tego trzeba doliczyc jakiś dobry ampli czyli jakieś 1000zł . Wychodzi więc na to ze jakikolwiek przyzwoity zestaw stereo to wydatek rzędu 2k. :(
 
Do góry