yamaha rx-v359-poprawa brzmienia

wolwal

New member
Mam w pokoju 5x5m, amplituner yamaha rx-v359 z podlaczonymi 5 glosnikami Prism + Subwoofer Yamaha.
Troche poczytalem, troche rad uslyszalem i na razie wiem tyle, ze zanim pomysle o wymianie amplitunera - to najpierw lepiej zmienic kolumny, zeby poczuc roznice brzmienia.
Jaki zestaw glosnikow proponujecie zeby poczuc faktyczna roznice?
Muzyka/ film 1:1
Zakres cenowy - 1000 - 2000zl.

Czy taki komplet to naprawde okazja w tej cenie???
tophifi.pl/towar/id/970/at/11935/

 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
sluchalem tego kompletu na yamaha 465 i niestety mnie nie zachwycil , przy takiej powierzchni jaka masz raczej za malutkie te kolumny ... ogolnie byly jakies przymulone, czegos brakowalo - dzwiek jakby gral za jakas bariera .... z ciekawosci w innym sklepie przesluchalem sobie jeszcze qq700 i jezeli dobrze pamietam warfdale crystale a na koniec jamo s606 i na tych ostatnich sie zatrzymalem planujac ich zakup - byly dosc szczegolowe i selektywne dajac dodatkowo sporo przyjemnego basu, w miare szczegolowego a nie buczacego - bylem wtedy z kumplem i po przesluchaniu wczesniej wymienionych nic nas nie przekonalo a jak zagralo jamo z pionkiem 819 na gebach pojawil sie usmiech ... reszta byla jak dla mnie zbyt sucha :) ja mam do naglosnienia niecale 20m2 wiec w twoim przypadku tym bardziej szukalbym czegos wiekszego i w tej kwocie jamo s606/s718 to chyba optimum ale niech sie specjalisci wypowiedza ... polecam rowniez wybranie sie na odsluch bo kazdy ma inne ucho i szuka swojego brzmienia
 

wolwal

New member
Dziekie za pierwsze rady:)!
Czekam na nastepne...
Jedno widze ze zmieniac amplitunera nie warto przed sprobowaniem innych kolumienek ;)!

pzdr
 
Do góry