Yamaha R-N803D + Pylon Sapphire 25 - PCV

komd

New member
Witam!

Właśnie stoję przed zakupem swojego pierwszego zestawu stereo i potrzebuję pomocy. Sprzedawca z Linii Dźwięku w Rzeszowie polecił mi taki o to zestaw: Yamaha R-N803D + Pylon Sapphire 25 - PCV (budżet ok 6-7tys.) i twierdzi, że w tych pieniądzach to absolutny top. Pomieszczenie 30m2 + otwarta kuchnia ok. 25m2 (tam osobne nagłośnienie sufitowe). Muzyka którą lubię to: rock, rap (ale tak naprawdę słucham wszystkich rodzajów muzyki po trochę). Na odsłuchu zestaw bardzo mi się podobał. Jaki odtwarzacz blu-ray do 2tys. zł proponujecie. Aha dodam, że bardzo zależy mi na rozwiązaniu w stylu MusicCast gdyż mam przygotowaną instalację pod głośniki bezprzewodowe (łazienki, sypialnia) oraz 2 głośniki sufitowe w kuchni.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Yamaszka bardzo fajna (miałem okazję ja testować z monitorami B&W) !
Mam zamiar ściągnąć ją do siebie od znajomego i podłączyć pod moje RP-260 - jestem ciekaw jaka będzie różnica ?!?!:D
Co do kolumn to porównaj sobie jeszcze z innymi w tym budżecie !
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Amplituner R-N803 bardzo fajny, dzwiekowo zblizony do wzmacniacza AS701, dodatkowo uzbrojony we współczesne bajery także bardzo fajna opcja. Co do kolumn to Pylony graja bardzo fajnie w swoim budżecie. Fajne nasycone i zarazem dynamiczne granie, sluchalem ich z Yamaha i mnie sie podobalo. W podobnych pieniadzach posluchaj jeszcze Heco i Dali.
 

cez032

New member
Amplituner R-N803 bardzo fajny, dzwiekowo zblizony do wzmacniacza AS701, dodatkowo uzbrojony we współczesne bajery także bardzo fajna opcja. Co do kolumn to Pylony graja bardzo fajnie w swoim budżecie. Fajne nasycone i zarazem dynamiczne granie, sluchalem ich z Yamaha i mnie sie podobalo. W podobnych pieniadzach posluchaj jeszcze Heco i Dali.
Koniecznie przesłuchaj Magnat lub heco. Ja porównywałem je z pylon i Magnat zagrały lepiej jak dla mnie. Odsłuch był na ampli onkyo 676.
 
Do góry