Yamaha Pianocraft e810 - problem z podłączeniem

dandi

New member
Witam.
Jestem szczęśliwym posiadaczem mini wiezy Yamaha Pianocraft e810,lecz nie mogę sobie poradzić z podłączeniem jej do telewizora poprzez komponent (jest podłączona przez S-Video). Proszę o pomoc.Może ktoś ma instrukcję po polsku.
Pozdrawiam
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
dandi napisał:
Witam.
Jestem szczęśliwym posiadaczem mini wiezy Yamaha Pianocraft e810,lecz nie mogę sobie poradzić z podłączeniem jej do telewizora poprzez komponent (jest podłączona przez S-Video). Proszę o pomoc.Może ktoś ma instrukcję po polsku.
Pozdrawiam


prawdopodobnie musisz tylko ustawic w TV sygnal video na przyjmowany komponent, zastanawie mnie, podlaczone masz poprzez svideo czy component w koncu?
 

saltom

New member
jezeli masz "kablowo" prawidlowo wszystko podlaczone jedynie co pozostaje sprawdzic czy w set up ( ustawieniach tv ) masz ustawienia na component jako wejscie dvd!

"pobaw" sie ustawieniami w menu TV ... wszystko wskazuje na to ze tv odbiornik nie widzi sygnalu z dvd przez component. ( sugeruje wypiecie s'ki i zabawe! )

serdecznie pozdrawiam

saltom
 

dandi

New member
Ustawienia w TV są poprawne, prawdopodobnie należy wprowadzić ustawienia w DVD dla podłączenia przez component i to jest problem
 

luck1985

New member
Sory za reflex , ale moze na przyszlosc sie komus przyda :


Po wykonaniu podlaczen sacrt video w menu setup odtwarzacza dvd trzeba ustawic parametr COMPONENT na RGB ;)

Po roku hehe ;)
 
Do góry