Yamaha HRT 2067

Witam,
Czy ktoś posiada właśnie ten model Yamahy i podpowie mi jakie ustawienia zrobić aby miało to "ręce i nogi"? Co mam powlaczac a co powylaczac. Chciałbym aby dźwięk był jak najwyższej jakości,narazie nie mam suba ale podepnę za jakiś czas pasywny,bo taki mam.bardziej zależy mi na filmach nie muzyce. Jeżeli potrzeba więcej info co i jak mam podłączone to z checia napisze.
 

fred23

Member
1. Nie napisałeś jakie masz głośniki/kolumny
2. W każdym pomieszczeniu zagra inaczej, więc musisz metodą prób i błędu ustawić , do filmów jak nie masz subwoofera podbij basy nawet +5 ,
 
Powiem szczerze tak,kolumny nie są wysokich lotów bo są to voice krat 6300 ale zaznaczę ze jestem zadowolony z nich . Słuchając u znajomych innych zestawów firmowych i nie, to dźwięk jest jak dla mnie z tych głośników ok. Bas jest na zero i jest przyjemny. Jest to zestaw 5.0. Mam to podpięte z tv optykiem i nie jestem pewien ci do jakości tego dźwięku. ..
 
I tu mam mały problem... bo chce podłączyć dekoder CP pod amplituner ale nie chce żeby za każdym razem ampli był włączony żeby móc oglądać CP a tak mi się dzieje...
 

fred23

Member
aktualnie nie mogę swojego włączyć ,żeby Ci dokładnie podpowiedzieć jest w serwisie
ale control to chyba ,żeby startował z automatu jak włączysz tv
 
No to szkoda,przydała by się podpowiedź mała. A jeżeli w telewizorze nie mam hdmi arc tylko stb,to myślisz ze da rade ustawić to żebym mógł CP oglądać bez włączania amplitunera?
 
Ostatnia edycja:
Do góry