yamaha dvd s661 problem

pietrekth7

New member
Witam wszystkich
Mam mały problemik z dvd yamaha s661 mianowicie :
oglądam films divix np. robin hood film trwa 2,5 godz. lub iron men 2 też ok 2.5 godz. przez płytę dvd lub pena i przy godzinie pięćdziesiąt wywala do meni płyty :confused: przewijam do 1,50 godz. i to samo :confused:
Co jest nie tak na kompie ok ale na dvd nie .


Dzięki za odpowiedz pozdro :-o
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ten medel Yamahy ma problem z odczytem DivX - ów które maja większą pojemnośc w jednym pliku niż 1,8 GB. Przynajmniej ja tak miałem. Dlatego tez zmieniłem odtwarzacz na inna firmę.
 

pietrekth7

New member
Ten medel Yamahy ma problem z odczytem DivX - ów które maja większą pojemnośc w jednym pliku niż 1,8 GB. Przynajmniej ja tak miałem. Dlatego tez zmieniłem odtwarzacz na inna firmę.

hmmm dzięki za cenną odpowiedz ale czasem nie ma jakiejś aktualizacji do dvd a ha ten film zajmuje 1,42GB.

Dzięki pozdrawiam
 
D

Deleted member 141725

Guest
Miałem to DVD 2 lata, wcześniej model 557. Obydwa poprawnie odtwarzały DIVX nawet długie. Na pewno poradził sobie z filmem mającym 2,96GB i trwającym prawie 3h. (557 musiałem zaktualizować soft, a 661 szedł na fabrycznym chyba - kupiłem używany :) ) Już nie mam ich, ale na prawdę dobre odtwarzacze DVD.
 

pietrekth7

New member
Miałem to DVD 2 lata, wcześniej model 557. Obydwa poprawnie odtwarzały DIVX nawet długie. Na pewno poradził sobie z filmem mającym 2,96GB i trwającym prawie 3h. (557 musiałem zaktualizować soft, a 661 szedł na fabrycznym chyba - kupiłem używany :) ) Już nie mam ich, ale na prawdę dobre odtwarzacze DVD.


Witam a zna może ktoś linka do softu DVD :?:


pozdro
 
Do góry