YAMAHA DVD-S661 opinie użytkowników

kris36

New member
Napisy Dvd S661 Yamaha

Witam mam pytanie czy komus udalo sie przesuwac napisy gora /doł za pomoca:

1) Oryginalnego Firmware
2) Skrakowanego Firmware
3) Muxowania np w AllPlayerze

oraz czy te skrakowane oprogramowanie sprawdza sie i czy nie pogarsza obslugi DVD?

Pozdrawiam,
Krzysiek
 

dakkon7

New member
witam posiadaczy 661

mam pytanie odnośnie jakości audio i video w porównaniu z innymi dvd
(w cenie 200-300zl)

chodzi mi o jakość w grę wchodzi jakiś nowy ferdek, philips itd
po prostu mój stary dvd już po woli siada i chciałbym coś porządnego kupić

na 2 dvd nie mam miejsca (tzn posiadać jakiś tańsze dvd do DivX i yamahę do audio) z z tego co zauważyłem są problemy w napisach (ucina, mało widoczne) wolno się wczytują a i USB cos nie teges

dvd jak dla mnie zamiera wieć nie biorę tego pod uwagę
interesuje mnie divX, dekodowanie audio DTS, stereo (do filmów HD mam co innego)

a wiem że te tańsze przerabiają wszsytko tylko pytanie jak dobrze
proszę o opinie

dodam jeszcze że Yamaha tak jak te tańsze ma
Przetwornik C/A wideo:108 MHz/12 bit Przetwornik C/A audio:192 kHz/24 bit
 
Ostatnia edycja:

kazik1406

New member
Witam!
Dla wielu może to być głupie pytanie, lecz nie mam kompletnie o tym pojęcia więc wybaczcie mi :D
Czy jest możliwe na tym dvd coś takiego żeby włożyć pendrive z filmem w Full HD i go odtworzyć? czy jest w ogóle coś takiego możliwe w którymś z odtwarzaczy bez blu raya?
 

squad05

New member
kazik1406 napisał:
Witam!
Dla wielu może to być głupie pytanie, lecz nie mam kompletnie o tym pojęcia więc wybaczcie mi :D
Czy jest możliwe na tym dvd coś takiego żeby włożyć pendrive z filmem w Full HD i go odtworzyć? czy jest w ogóle coś takiego możliwe w którymś z odtwarzaczy bez blu raya?
na s661 czy s663 takiej opcji nie ma. Szukaj odtwarzaczy które obsługują formaty HD (.mkv, ..) - poszukasz na forum i znajdziesz.
 

kazik1406

New member
Przeszukałem forum ale w zasadzie nie wiem czego konkretnie szukam... albo zle szukam ;] w kazdym razie dalej nie mam pojecia jaki odtwarzacz byłby dobry...
 

squad05

New member
kazik1406 napisał:
Przeszukałem forum ale w zasadzie nie wiem czego konkretnie szukam... albo zle szukam ;] w kazdym razie dalej nie mam pojecia jaki odtwarzacz byłby dobry...

napisz nowy wątek, napisz dokładnie o twoich potrzebach, możliwościach finansowych, reszcie sprzętu jaką posiadasz a na pewno ktoś coś podpowie konkretnego.PZDR
 

dakkon7

New member
kazik1406 napisał:
Witam!
Dla wielu może to być głupie pytanie, lecz nie mam kompletnie o tym pojęcia więc wybaczcie mi :D
Czy jest możliwe na tym dvd coś takiego żeby włożyć pendrive z filmem w Full HD i go odtworzyć? czy jest w ogóle coś takiego możliwe w którymś z odtwarzaczy bez blu raya?

wejdź w dział sprzęt HD i tyle
obecnie na rynku najpopularniejszy jest WD (400zł), popcorn hour (800zł) i inne droższe bądź jeszcze nie dostępne w Polsce

ps. nie zaśmiecaj tego wątku więcej bo to nie o tym
 

batik87

New member
problem z dzwiekiem przez HDMI

Witam.
Nie mam dzwieku z DVD. S661 przez HDMI podlaczony do amplitunera RX V363 i stamtąd HDMI do TV.
Tyczy sie to tylko przez podłączenie przez HDMI
Co jest nie tak ?
Pozdrawiam
 

kris36

New member
Yamaha dvd-s661

Witam.
Nie mam dzwieku z DVD. S661 przez HDMI podlaczony do amplitunera RX V363 i stamtąd HDMI do TV.
Tyczy sie to tylko przez podłączenie przez HDMI
Co jest nie tak ?
Pozdrawiam


Prawdopodobnie twoj aplituner (jak i moj) nie przekazuje dzwieku z HDMI na kulumny (byc moze przekazuje tylko na telewizor). Przeczytaj uwaznie instrukcje jest tam na pisane.Pozdrawiam
 

slawkor

Member
Bez reklam
W opcjach dvd musisz mieć zaznaczoną opcję przez hdmi bo jeśli jest przestawione na coaxial to obraz idzie przez hdmi a dźwięk przez coaxial i wtedy hdmi w dvd nie puszcza sygnału fonii.
 

batik87

New member
W opcjach dvd musisz mieć zaznaczoną opcję przez hdmi bo jeśli jest przestawione na coaxial to obraz idzie przez hdmi a dźwięk przez coaxial i wtedy hdmi w dvd nie puszcza sygnału fonii.

Zaznaczałem w opcjach ale nic z tego, wtedy w ogóle dźwięku nie było...
a Ty masz taki sam sprzęt i jest dźwięk przez hdmi ?
 

slawkor

Member
Bez reklam
Zaznaczałem w opcjach ale nic z tego, wtedy w ogóle dźwięku nie było...
a Ty masz taki sam sprzęt i jest dźwięk przez hdmi ?

Miałem taki sprzęt tylko ampli (rx-v459)nie maił wejść HDMI i miałem podłączony bezpośrednio pod tv.
Jak chciałem oglądać dvd z dźwiękiem na tv to musiałem przestawiać w opcjach dvd na hdmi, a jak na ampli to ustawiałem na coaxial.

Teraz mam rx-v765 i tego problemu nie ma. Każdy odtwarzacz który ma HDMI musi puszczać przez nie dżwięk (takie jest zamierzenie konstrukcyjne tego złącza) inaczej nie możliwe byłby wypuszczanie dźwięku HD z blu-raya.
 
Do góry