Yamaha Dvd S 661

kris36

New member
Napisy Dvd S661 Yamaha

Witam mam pytanie czy komus udalo sie przesuwac napisy gora /doł za pomoca:

1) Oryginalnego Firmware
2) Skrakowanego Firmware
3) Muxowania np w AllPlayerze

oraz czy te skrakowane oprogramowanie sprawdza sie i czy nie pogarsza obslugi DVD?

Pozdrawiam,
Krzysiek
 

Punisherpl

New member
napisy

Taka mała podpowiedź dla tych co mają problem z napisami- nie wyświetlają się . Należy sprawdzić czy nazwa pliku z tekstem jest dokładnie taka sama jak pliku video.
pozdrawiam
 

torre24

New member
A ja chciałbym wgrać oryginalny soft, który ściągnąłem ze strony softpedii. Niestety po wypaleniu płytki odtwarzacz wyświetla komunikat "Nieznana płyta". Co zrobić żeby wgrać ten soft?
 

batik87

New member
problem z dzwiekiem przez HDMI

Witam.
Nie mam dzwieku z DVD. S661 przez HDMI podlaczony do amplitunera RX V363 i stamtąd HDMI do TV.
Tyczy sie to tylko przez podłączenie przez HDMI
Co jest nie tak ?
Pozdrawiam
 

kris36

New member
yamaha s 661

A mam pytanie czy S661 czyta Wam większe pliki .avi np ponad 2 GB? Spotkałem się z kilkoma których nie chciał "łyknąć"
 

slawkor

Member
Bez reklam
A mam pytanie czy S661 czyta Wam większe pliki .avi np ponad 2 GB? Spotkałem się z kilkoma których nie chciał "łyknąć"


Ten odtwarzacz łyka wszystko co mu zapodasz. Tylko pliki powyżej 2 gb muszą być wypalone na dvd w postaci dvd udf. Z pendrive nie ma żadnego problemu.
 

kris36

New member
Ten odtwarzacz łyka wszystko co mu zapodasz. Tylko pliki powyżej 2 gb muszą być wypalone na dvd w postaci dvd udf. Z pendrive nie ma żadnego problemu.


No właśnie chodzi o pendrive. Mialem kilka juz takich problemow z niektorymi avikami? Czy to wina jakis ustawien czy firmwaru. Moze posiadasz jakis nowszy....?
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ten odtwarzacz ma problemy z niektórymi pendrive-ami. Obecnie już zmieniłem na BR i go nie posiadam, ale z tego co pamiętam to firmware do tego playerka jest tylko oryginalny i 1 przerabiany przez kogoś (chodziło w nim o poprawę wyświetlania napisów - nie wnosił on nic nowego co do obsługi usb).

Mój dobrze śmigał z Sundisk 8gb
 

karolm

New member
Witam i z góry przepraszam za odkopanie dość starego tematu, ale mam kilka pytań dotyczących tej yamahy, więc nie zakładałem nowego.

Nabyłem ten odtwarzacz i będzie współpracował z ampli tej samej marki RX-V650, aczkolwiek nie posiadam telewizora, ponieważ w konfiguracji wzmacniacz stereo, laptop i monitor wszystko działało sprawnie.

W monitorze LCD jest wejście VGA i DVI-D, w odtwarzaczu HDMI. Skoro HDMI to DVI + audio to zakładam, że będzie działać przewodem DVI->HDMI, ale czy dźwięk da się wtedy podłączyć do amplitunera? Przez przewód koncentryczny np? Normalne wyjście audio przynajmniej?
Jak nie to jak to połączyć?
 
Do góry