Yamaha czy HK?

jale

New member
Witam,
Od dłuzszego czasu nosze sie z zamiarem kupna dobrego zestawu KD,polecono mi te 2 zestawy
- Yamaha (Amplituner RX-V661) - (DVD-S661) - (NS-555 / NS-333 / NS-C444) bez suba ok. 6000 tys.
- HK AVR 247 + DVD 37 + JBL ES PACK, moze uda sie kupic ten zestaw bez suba, zawsze pozniej mozna do kupic ok. 7500.
Słuchałem jednego i drugiego zestawu, wygrywa ten drugi tylko cana nie taka jaka zakladałem.
Budzet do 6000 tys, pok. ok 30 m2.
Prosze pomozcie co wybrac, a moze jeszcze cos super w tej cenie mozna kupic?
Z góry dzieki!!
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Jeżeli zastąpisz DVD Harmana innym, nie powinieneś odczuć różnicy poza wizualną. Sprawdź, może tu da się coś zaoszczędzić.
 

media

New member
Odsłuchiwałem i Yamahę i HK.
Jak dla mnie różnica na korzyść HK jest ogromna. HK gra szerzej i radośniej, ma większą głębię i dla mnie gra cieplej. Ma poprostu duszę :)
 

jale

New member
tego polaczenia nie słuchałem, ale koles w media odradzał mi to połaczenie. Moze jeszce jutro podejde do MM i sprawdze jak to hula. Nie dodałem ze chce ten sprzet wykorzystac w 60% muzyka, 30% filmy.
Jakie DVD mozna polaczyc z amplitunerem HK, zeby było ok?
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Dowolny. Co do "duszy" amplitunera H/K w pełni się z Tobą zgadzam, sam mam AVR435. Jednak w przypadku DVD osobiście sie słyszę takiej różnicy. Posłuchaj.
 

adamclio

New member
hk 147 za 1100?

Witam, czy ta cena jest dobra czy moze ktos wie gdzie mozna to dostac taniej?? A i jeszcze jedno- czy z qq 500 zagra ladnie?(dosyc bedzie basow?) czy trzeba jednak dokupic sub?
Dzieki za pomoc...
 

jale

New member
Wczoraj 20:21Pablo1964Dowolny. Co do "duszy" amplitunera H/K w pełni się z Tobą zgadzam, sam mam AVR435. Jednak w przypadku DVD osobiście sie słyszę takiej różnicy. Posłuchaj.
Dzieki, sprawdze to jeszcze. A jakie DVD bys mi polecił?

Sorki za ten tekst, ale nie wiedziałem jak wkleic cytat.
Pzdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry