Yamaha A-S 201 + Melodika BL30 czy....

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam

Potrzebuję porady w zakupie zestawu stereo.Będzie to działało w prostokątnym pokoju o pow.20 m.kw przede wszystkim do muzyki ale i do oglądania filmów. Moje propozycje to

Yyamaha AS 201 i Melodika BL 30
Yamaha AS 201 i Wharfedale 10.6
lub w/w kolumny i wzmacniacz Denon 520 .
i pytanie : co lepiej zagra?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem wcześniej Denon 720 z Oli40 (poprzednik BL40) i dobrze razem się zgrały, więc połączenie BL30 z PMA520 polecam. Jeśli chciałbyś brzmienia mniej "gęstego" i bardziej neutralnego, trochę jaśniejszego możesz rozważyć również Pioneera A20. Najlepiej wybierz się na odsłuch. Chyba, żę mógłbyś trochę dołożyć to ciekawy byłby Nad C316BEE. Teraz są na niego dobre ceny.
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Muzyka raczej spokojna, jazz, swing i trochę rocka. Zależy mi na tym aby kolumny dawały radę równiez przy cichym, wieczornym słuchaniu. Zreszta klamka już zapadła bo zestaw już jest zamówiony. Z mała modyfikacją. Sklep nie miał na stanie tej Yamahy ale praktycznie w tej samej cenie sprzedał mi Onkyo A 9030. Mam nadzieję ,zę sie nie rozczaruję taką wymianą wzmaka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Chyba nawet nie masz co żałować .Onkyo w segmencie audio jest mało popularną firmą ,ale robi naprawdę przyzwoite rzeczy

Tak nawiasem mówiąc mnie osobiście Yamaha lekko rozczarowała ostatnimi swoimi produktami ,szczególnie mam na myśli wzmacniacz A- S300
 
Do góry