xxDT60 - jak usunąć sygnał DVB-C?

Stanley

Member
Bez reklam
Witam

TX-L47DT60 (w tytule dałem iksy, bo przypuszczam problem dotyczy całej serii DT60, albo może i wszystkich modeli Panasoniców ...60)
Pytałem już co prawda TUTAJ, ale jakoś nikt nie udzielił odpowiedzi, może w tamtym mega-wątku się rozmyło...
Powtórzę zatem:
Przez przypadek dodałem sobie sygnał DVB-C, z którego nie korzystam (używam w tej chwili tylko DVB-T). Efekt jest taki, że klikając na pilocie przycisk "TV", teraz naprzemiennie jest wybierany DVB-T i DVB-C. Przedtem miałem tylko DVB-T i chciałbym do tego wrócić. W menu Konfiguracja -> Menu strojenia DVB-T (lub DVB-C) jest -> Dodaj sygnał TV, gdzie mogę jeszcze dodać DVB-S i/lub Analogowy. Właśnie w ten sposób dodałem DVB-C. Ale jak go usunąć? Najlepiej bez resetu całego telewizora...
Pozdrawiam.

P.S. Dzisiaj jeszcze dodałem sygnał DVB-S, testuję satkę. Czyli w tej chwili pod przyciskiem TV mam już trzy sygnały (DVB-T, DVB-C, DVB-S). Problem analogiczny: jak usunąć DVB-S, jeśli uznam, że nie będę z niego korzystał i nie chcę go mieć po przyciskiem "TV"?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Menu>Ustawienia wyświetlania>Etykiety wejść> ... Aby pominąć tryb wejścia,wybierz "Pomiń" ;-)
Zadziałało, dzięki.
Chociaż z drugiej strony skoro dodałem sygnał funkcją "Dodaj sygnał", w całkiem innym miejscu menu, to gdzieś w tamtych okolicach powinna być opcja "Odejmij sygnał", "Usuń", czy coś w tym stylu. Trochę pokrętna logika. Ale najważniejsze, że przycisk działa tak jak chciałem.
Jeszcze raz dzięki, masz u mnie browara. Szkoda, że na forum nie można postawić chociaż wirtualnego ;-)
 

PC.

New member
Bez reklam
Miałem ten sam problem i też trochę "pobłądziłem" po MENU,ale najważniejsze że jest rozwiązanie :) Pozdrawiam.
 
Do góry