Xtreamer (Media Player & Streamer)

tobas

New member
Jak oceniacia jakość odtwarzanych materiałów HD, głównie MKV?
Naczytałem się że odtwarzacz ten ponoć czyta wszystko bez problemów, pytanie tylko jak z jakością?
Chciałem kupić LG BD390 bo chwalony jest za super jakość jednak nie czyta wszystkiego, ale zaczełem się zastanawiać nad Xtreamer.
Bez blue-ray się obejdę, ale bez sprawnego odtwarzacza MKV nie :)

Ponoć Xtreamer cierpi na niedopracowane oprogramowanie które potrafi przycinać sprzęt. To pewno też zależnie od wersji, ale skoro wypuszczają niesprawdzone oprogramowanie to trochę lipa.
 

Kemot7

New member
Regulacja obrotów wiatraka dla PRO nadal nie funkcjonuje a WOLNO w tym sofcie odpowiada ŚREDNIO w oryginalnym (2.3.3.) - krótko mówiąc wiatrak jest mocno słyszalny. Czyli dla mnie wybór jest jasny, niestety.
 

kamilkaj1

New member
witam mam pytanie. mam zainstalowana nowa wersje softu i za chiny ludowe nie dziala pokaz slajdow mimo ustawienia 2sek i efektu losowego. po przejsciu do folderu zdjec nie dziala przycisk play tylko enter i zdjecia musze recznie przezucac. dzieki za pomoc
 

tobas

New member
Czy ktoś z forumowiczów posiada eTRAYz?
Zastanawiam się nad Xtreamer Sidewinder + eTRAYz do ściągania torrentów. Pytanie tylko czy eTRAYz nadaje się do tego?
Chcę żeby działał 24h/dobę i zasysał ;)

@kamilkaj1 - mam nadzieję że tylko pokaz slajdów nie działa, a filmy da się odtwarzać i że są płynnie odtwarzane nawet duuuuuużeeee MKV pow. 15GB.
 

tobas

New member
@KubaArek - w tym sklepie dzielą Xtreamera SideWinder na model 2010 i starszy? A jest coś takiego? Na stronie producenta Xtreamer.Net - Home nie ma takiego podziału. Jest tylko jeden SideWinder i z tego co wiem to do początku ma on poprawioną wersję procka która będzie mogła obsługiwać dzwięk HD (z nowym softem już odtwarza).
Małe sprostowanie... już wiem.... ten tańszy to podstawowy model Xtreamera z zamontowanym pasywnym chłodzeniem, a ten droższy to model SideWinder :)

Ale na ODTWARZACZE MULTIMEDIÓW > Xtreamer - Sklep Internetowy - Akumulatory Żelowe - volty.pl masz nieco taniej SideWinder, poza tym gość (nick: slr) prowadzący ten sklep udziela się na tym forum, trzeba trzymać ze swojakami :)
Chociaż tu z kolei nie mają eTRAYz tak że ja i tak pewno tu nie kupię bo planuję komplet Xtreamer SideWinder + eTRAYz ;)
 
Ostatnia edycja:

KubaArek

New member
Bez reklam
jasne że trzymać ze swoimi ,ale czy napewno ma taniej ? ceny w moim linku są brutto a w tym netto :) suma sumarum wychodzi na to samo .

przeliczałem ten za 409.02 i wyszło tyle samo a SideWinder rzeczywiście taniej :)
 
Ostatnia edycja:

Rafik14

New member
Już ze sklepem volty kontaktowałem się i dopiero możliwa wysyłka będzie 2 września. Nie wiem czy taki termin będzie pasować znajomemu. A jak nie w sklepie volty to w którym proponujecie?

Oraz jaki dysk proponujecie do tego wszystkiego?
 

pitates

New member
etrayz problem z rapidshare

Witam
Witam mam takie pytanko dawno nie sciągałem z rapida przez etrayz i nie miałem problemu do dnia dzisiejszego pobiera mi tylko 1M i jest koniec mimo tego że link jest aktywny i na kompa sciagam normalnie z hotfile smiga elegancko nie wiem co sie stało czy rapid coś zrobił i zablokował sciaganie z etrayz możecie to sprawdzicu siebie i dać ewentualnie jakieś sugestie kontom jest wszystko ok
pozdrawiam
 

przemo55

New member
Witam, jakim programem przerabiacie napisy txt, żeby xtreamer widział dobrze wszystkie polskie litery? Wmuxowane napisy idą bez problemu jednak nie mogę dojść, żeby zewnętrzne txt przerobić na srt bez straty polskich "ś" "ź". Próbowałem programu srt 1.4 jednak nie dawal rady. Pochwalcie się swoim sposobem ;)

PS.up^ z tego co pamiętam xtreamer obsługuje strukturę pełnego bd jednak bez menu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry