Xtreamer (Media Player & Streamer)

iNT

New member
Ehh, zabawne ale udało się to pobrać w zupełnie inny sposób :p po kliknięciu za którymś razem na nazwę pliku "xtreamer 2.4b14.zip", paranoja jakich mało :p

Teraz tylko pytanie czy pójdzie to na Xpro ? :/
 

ziupo

New member
^^^ tu jest wersja 1.0.2, a datę pliku widać w archiwum: 07-08-2009.
A w obietnice wydania "w następnym tygodniu/miesiącu/roku*" już nie wierzę.

* - do wyboru
 
Ostatnia edycja:

matias2004

New member
Witam , mam prośbę , czy ktoś z posiadaczy xtreamera pro mógłby sprawdzić czy jest bitperfect?Tzn czy wypuszcza np.mp3 czy wav w 44khz czy 48khz?
Dzieki
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Sama częstotliwość próbkowania to chyba za mało? Jak dobrze pamiętam, X ma regulację głośności (realizowaną cyfrowo), co też ma wpływ...
 

matias2004

New member
Oczywiscie regulacja tez ma wplyw , ale jak zostaniemy na defaultowej glosnosci to nie ma znieksztalcen.Starego x sprzedalem jak porownalem jakosc dzwieku z cd-kiem oraz pctem polaczonym przez spdif , bylo gorzej nawet niz w win xp po upsamplowaniu 44-48.Kupiłbym wersje pro ale jak jest to samo , to podziekuje.Jakby ktos zechcial sprawdzic co wyswietla amplituner przy mp3 lub wav , bylbym wdzieczny.
 
Ostatnia edycja:

hanti

New member
jak np puszczam flaca 96khz/24bit to tak sie puszcza na ampli - stereo i znaczek 96/24 jak mp3 to jest tylko stereo ale czy to 44,1 czy 48khz juz nie widze :( ale raczej na pewno jest to pcm a nie mp3
a bitperfekt to tylko przy dolbidigital, dts, dtshd, truehd itd
 
Ostatnia edycja:

matias2004

New member
Przy zwykłych flac ,wav czy mp3 powinno sie swiecic pcm 44.1khz.W starym X było ok dopóki nie zmienili firmware i popsuli.Do filmow jest ok , ale muza juz nie tak bardzo.
 

marwac

Member
ja zainstalowalem wersje bez jukeboxa, wczoraj udalo sie go sciagnac wreszcie i zainstalowac, niestety, nie dziala jeszcze tak jak powinien. jak bede w domu to sprawdze ta wersje. czekam na soft 2.4 RC
 

kojer

New member
Hmm, ale RC1 to o ile dobrze pamiętam miała być beta 18 a to wygląda na wcześniejszą wersję z jukeboxem. Ja sobie na razie dam spokój i poczekam na pełne 2.4
 
Do góry