Xtreamer (Media Player & Streamer)

marwac

Member
cezus, niezly zart, to stary firmware Xtreamer_1.0.2. po rozpakowaniu zipa takie cudo sie pojawia. dalej czekam na czternastke.....
 

cezus

New member
co Wy gadacie- sam pobrałem i u mnie po aktualizacji jest b14-moviejukebox nie sprawdzę bo wywala mi monit o braku dysku,pewnie wymagany jest wewnętrzny(może jutro rozbiorę obudowę usb). Z innych dodatków widzę wyłącznik czasowy i przybyła fajna funkcjonalność-lista ostatnio oglądanych plików. Za kilka minut wrzucę na inny serwer z mojego dysku. Możliwe,że ktoś już usunął z linka podanego wcześniej tym bardziej,że najnowsza beta nosi nr 16...
 
Ostatnia edycja:

ziupo

New member
File not found. It has been either deleted, or it never existed at all.

Hahaha... dobra, to skoro się pośmialiście już z ludzi, t owięcej takich numerów nie róbcie. Póki co na innych forach, na których wcześniej widziałem bety, nie wyciekła ostatnio beta z jukeboxem.
 

iNT

New member
Czy ktoś to weryfikował pod Xpro czy tylko na zwykłym X`ie?

Hmm w sumie do końca tygodnia już nie długo więc może wyczekam na oficjalnie wydany soft :)
 

rbx

New member
W wymienionej b14 w ustawieniach wyjścia cyfrowego pojawiła się opcja DTS-HD/Dolby TrueHD/Dolby Digital+. Podczas odtwarzania filmów Fast&Furious oraz The Book of Eli po naciśnięciu przycisku Info odtwarzacz informuje o obecności ścieżek DTS-HD. Oba filmy odtwarzane są z dysku twardego, z katalogów do których zrzucona została zawartość płyt BD.
 

iNT

New member
kojer, dobre :]

Wiesz potrafię otworzyć link wklejony tutaj i umiem nacisnąć na niebieski przycisk "Pobierz" niestety cały czas jest ten sam komunikat jaki napisałem...

Zresztą i tak nikt nie potwierdził czy działa to na Xpro więc olewam temat ;]
 

kojer

New member
Serio mówie, na niebieskim przycisku "Pobierz" kliknij prawym klawiszem i ottwórz w nowym oknie/tabie. U mnie to działa. Normalne kliknięcie w "Pobierz" daje taki efekt jak u ciebie,
 
Do góry