Xtreamer (Media Player & Streamer)

xgrzesx2

New member
Dzwoniłem dzisiaj do firmy c4i i pytałem o xtreamera. Mają teraz wyprzedaż i Pani z którą rozmawiałem powiedziała, że wyprzedają bo wchodzi nowy model. Wiecie coś na ten temat ?
 

ziupo

New member
Dzwoniłem dzisiaj do firmy c4i i pytałem o xtreamera. Mają teraz wyprzedaż i Pani z którą rozmawiałem powiedziała, że wyprzedają bo wchodzi nowy model. Wiecie coś na ten temat ?

A kolega widzę leniwy, oj i to bardzo. A to źle! Było o tym już mówione, wystarczyło spojrzeć raptem 2 strony wcześniej.

dla informacji potencjalnych kupców xtreamer'a: NIE BĘDZIE WSPARCIA DLA DTS-HD I TRUEHD !!! MIMO TAKICH INFORMACJI http://gator884.hostgator.com/~xtreamer/Xtreamer_Report_and_Announcment_2010.pdf PRODUCENT I LOKALNI SPRZEDAWCY NADAL BŁĘDNIE INFORMUJĄ NA SWOICH STRONACH O TYCH MOŻLIWOŚCIACH SPRZĘTU.
 

ziupo

New member
Ups, pardon pomyliły mi się cytaty, ale nie zmienia to faktu, że info o nowym Xtreamerze było publikowane w tym wątku, tak wiec wystarczyło poszukać na tym forum albo zajrzeć na oficjalne polskie forum Xtreamer.

Witam wszystkich dzisiaj do sprzedaży trafil nowy xtreamerpro chetnych zapraszam na strone producenta

pozdrawiam !!!


P.S.
Dodam tylko od siebie ze bardzo przylecieli w kulki z nami tego czego nam brakuje jest w xtreamerpro
najważniejsze to kodeki z licencją które obiecywali :evil:
to by mój ostatni zakup u nich zawiodlemsęna tej firmie :spam:

Za pomyłkę z cytatem jeszcze raz przepraszam.
 
Ostatnia edycja:

Maniaczek

New member
Na tym forum wyczytałem, że WD Live jest lepszy gdyż odtwarza mkv (HD) z wysokim bitrate. Co należy przez to rozumieć? Jak wysokie bitrate przepuszcza WD Live z którym nie poradzą sobie już inne odtwarzacze?
 

mp3zenek

New member
NIE CYTUJEMY POPRZEDNIKA! - edytowano przez admina

Witam

Z plastyku no chyba ze kupisz wersje z chlodzeniem pasywnym to bierdzie aluminiowa.

Pozdrawiam
 

lkemot

New member
Boki są metalowe - sprawdzili do organoleptycznie ci co wstawiali samodzielnie chłodzenie pasywne, bo trzeba je odedrzeć od dobrze trzymajacej taśmy klejącej). Brzeg plastikowy
 

adamo_

New member
Bez reklam
Jak uruchomić protokol TRANSMISSION do torrentów na Xtreamerze ? udalo mi sie tylko raz , przed aktualizacją softu, i teraz lipa.

1 )instaluje Xtreamer Mod Pack najnowszy
2) wchodze na X-sa na mod pack i instaluje tam wszystko po koleji
3) biore Transmission START i jest ...Failed

nie otwiera mi sie strona z aplikacją, kiedyś raz się udało , moze cos zle robie?
 

lkemot

New member
A instalujesz mod pack na sda1 czy na root? Wersja 132 w instalacji transmission (i nie tylko - również telnet) ma złe skrypty startowe w /opt/etc/init.d : S45telnet i S??transmission. Lognij sie na forum.xtremer.net w dziale polskim i wstaw tam pytanko to ci prześlę poprawione pliki
 

fosek

New member
zastanawiam się nad kupnem Xtreamera lub blu raya Panasonica bd 80 i nie moge sie zdecydowac co wybrac, przekonajcie mnie co lepiej, bardzo prosze
 

bebbop

New member
Witam
Zamierzam zamowic odtwarzacz ze sklepu internetowego ( Xtreamer Shop ) i mam pytanie do osob, ktore dokonywaly tam zakupu. Czy nie ma z nim zadnych problemow? Przesylka szybko dochodzi?
 
Ostatnia edycja:

domek

New member
Ja tam kupiłem. Jako jeden z pierwszych. Na przesyłkę czekałem ponad miesiąc. Kumpel też kupił. Czekał na przesyłkę około 1,5 tygodnia. Problemów nie było. Przesyłka doszła. Jestem bardzo zadowolony z odtwarzacza.
 

bebbop

New member
Dzieki za odpowiedz.

PS. Pojawil sie nowy firmware v2.3:
New Features:
1. Play files and folders from remote distance with TV UI screen shot
2. Auto run
3. Arabic and Hebrew subtitle language RTL or LTR select option in
Bug Fixes:
4. Can’t play YouTube video from Internet menu
5. System crashed while file playback in UPnP
6. Subtitle goes out of screen
7. Arabic and Hebrew subtitle bug
8. User’s custom radio channels saved in /sda1/myradio directory is not visible in “Internet Radio->*myradio*”
9. Internet radio crashed if Radio station name is long
10. While using external HDD only, both USB and HDD icon activated.
11. “Func” key displayed in “Medialibrary->Network Shares”
Changed Default settings:
12. By default “UPnP Media Server”, “Web Server” and “FTP Server” are off.

Zrodlo: Xtreamer Official Forum • View topic - v2.3 Firmware Release
 
Ostatnia edycja:

adamo_

New member
Bez reklam
A instalujesz mod pack na sda1 czy na root? Wersja 132 w instalacji transmission (i nie tylko - również telnet) ma złe skrypty startowe w /opt/etc/init.d : S45telnet i S??transmission. Lognij sie na forum.xtremer.net w dziale polskim i wstaw tam pytanko to ci prześlę poprawione pliki

zgrałem mod-a na sd1, i wchodze na ścieżke do katalogu ,

http://xtreamer/media/sda1/xmp/?page=main.php

a to gdzie sie instaluje .... nie wiem , biorę install i instaluje,

wybieram Transmission START i jest Failed

i http://192.168.1.6:9091/transmission/web/ i brak strony
 

holdegron

New member
Witam
Mam pytanie - jaka jest (subiektywnie postrzegana oczywiście) jakość dźwięku
na wyjściu RCA ?
Mam zamiar użyć X-a jako serwera plików audio (WAV; FLAC).
Nie oczekuję jakiś audiofilskich wrażeń ale czy jakość nawiązuje choć do budżetowych CD ?

Drugie pytanie - czy sygnał video jest dostępny równocześnie na HDMI i analogu ?
Wiem oczywiście że na analogu jest tylko SD.
Chcę do nawigacji po muzie użyć małego, 7" TV a do oglądania filmów - plazmy po HDMI.

Bobby
 

xgrzesx2

New member
Proszę napiszcie mi w jaki sposób Xtreamer może odtwarzać pliki z komputera podłączonego do sieci ? Na jednym z telewizorów w domu korzystam z PS3 Media Server zainstalowanym na komputerze, czy z niego Xtreamer będzie potrafił korzystać ?
 
Do góry