Xtreamer (Media Player & Streamer)

piterrrr napisał:
Witam podłączyłem do xtreamera zewnętrzny czytnik bluray,niestety odtwarza tylko filmy DVD, po włożeniu płyty blurey nie widzi jej!! może przy następnej aktualizacji? szkoda też że w otoczeniu sieciowym widziane są tylko dyski, niestety użądzeń zewnętrznych nie widzi podłączałem zewnętrzne DVD jak i Bluray może ktoś wie coś na ten temat? był bym wdzięczny, Ogólnie same pozytywy odtwarzacz odpala wszystko iso, obrazy płyt, obraz bluray co prawda bez menu,chociaż nie widzi obrazów z granych alcoholem:oops:



dziwi mnie twoje zdziwienie , Xtreamer nie odtwarza BD (mimoż e w ostatnim sofcie zapowiedzieli taką funkcję) - potrafią to tylko odtwarzacze z wyższej półki: Dvico Tvix 6600, Dvico Tvx 6500, Popcorn Hour C-200
 

sanmarkoo

New member
justyna123 napisał:
dziwi mnie twoje zdziwienie , Xtreamer nie odtwarza BD (mimoż e w ostatnim sofcie zapowiedzieli taką funkcję) - potrafią to tylko odtwarzacze z wyższej półki: Dvico Tvix 6600, Dvico Tvx 6500, Popcorn Hour C-200


Odtwarza z udostępnionego napędu BD w komputerze.
 

tomek100

New member
bardzo byl bym wdzieczny jakby ktos potrafil prawie totalnemu laikowi opisac (w prosty sposob) co e-Tray potrafi ?

Ma juz ktos ta skrzynke ? czy warto ja tez kupic?
 

ziupo

New member
Co od paczek, to nawet jeśli paczka został nadana w UE, to zawsze istnieje możliwość sprawdzenia przesyłki przez celników [PL albo któregoś z krajów UE, np DE].
Oczywiście celnicy mają obowiązek sprawdzać paczki spoza UE, ale zdarzają się też nadgorliwi.
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam pytanko czy ktoś z was testował podpięcie napędu dvd po usb. Ja dziś z nudów właśnie tak podłączyłem (pionek 110 w obudowie ICY BOX) i powiem że filmy dvd odtwarza ale już jak są nagrane na dvd filmy divx to nie widzi zawartości folderów i pisze This is not a data Disc. Czy ktoś ma podobny problem?
 

0kili0

New member
A ja mam ostatnio problem. Mojego x'a mam podpiętego do ampli ONKYO i często jak go wlączam, nie włącza się tylko miga czerwona lampka. Muszę go odpiąć od zasilania i podlączyś z powrotem i może wystartuje, a może znów to się powtórzy. Ktoś ma na to jakąś radę ?
 

0kili0

New member
I mam jeszcze jedno pytanie. Co daje włączenie opcji 24p w ustawieniach w x'e. Po włączeniu tego u mnie mam wrażenie minimalnego przeskoku filmu tak co 1/3 sekundy. Proszę o opinie.
 

sanmarkoo

New member
NET24 napisał:
Mam pytanko czy ktoś z was testował podpięcie napędu dvd po usb. Ja dziś z nudów właśnie tak podłączyłem (pionek 110 w obudowie ICY BOX) i powiem że filmy dvd odtwarza ale już jak są nagrane na dvd filmy divx to nie widzi zawartości folderów i pisze This is not a data Disc. Czy ktoś ma podobny problem?


Tak, ja i kolega ze strony 84
 

espero

New member
sanmarkoo: rozbawiles mnie do lez opowiescia o poczcie polskiej, szczegolnie jesli chodzi o napis, ktory kolezanka umieszcza na opakowaniu - SUPER :) Ja rowniez mam podobne odczucia zwiazane z ta firma, kazda moja wizyta w tej instytucji konczy sie awantura. Dlatego tez wielkie nadzieje zywie z Inpostem. Spojrzcie na www.paczkomaty.pl to jest REWELACJA! mam nadzieje, ze sie upowrzechni tak usluga bardzo szybko!
 

tomek100

New member
bardzo byl bym wdzieczny jakby ktos potrafil prawie totalnemu laikowi opisac (w prosty sposob) co e-Tray potrafi ? czy warto ta srzynke lyknac z X .
druga prosba to czy X widzi kazdy dysk zew z wlasnym zasilaniem posiadam WD MY BOOK HOME EDITION ? Wiem na przyklad ze popcorn nieobsluguje niekture dyski zewnetrzne a jak jest z X
 

redhub

New member
Wilczy napisał:
A wiecie może czy X radzi sobie z QPEL i GMC w plikach Xvid/divx??

Tak się składa, że wczoraj chciałem obejrzeć stary xvid i okazało się, że z QPEL'em mój X sobie nie poradził. Obraz się rozmywał i dodatkowo pojawił się komunikat o nieobsługiwanym kodeku czy jakoś tak.
 

mszef

New member
adimg19 napisał:
czaras napisał:
-koniecznosc napisow w formacie srt (ozloce jak ktos wskaze mi program, ze moge wskazac caly katalog z filmami i mi automatycznie wszystkie napisy przerobi na srt, rowniez w podkatalogach)

Subtitle Workshop 2.51 - wybierasz opcje batch, katalog z filmami i gdzie maja byc zapisane napisy, ilosc klatek 23,976 (wszystkie filmy HD i seriale, jakie mialem wlasnie tyle mialy), konwersja do SupRip i jedziesz :)

Niestety jest mala wada. Przekonwertowane napisy laduja w jednym katalogu, czyli potem musisz je do odpowiednich wrzucic

Takze czekam na ozlocenie
Czesc
Zrobilem taki programik. Mozna go pobrac z forum xtreamera... z tematu o napisach txt
 

kriis

New member
brak YouTuba w Xie????

www frazpc.pl/news/28063-Popcorn_Hour_oraz_inne_odtwarzacze_bez_YouTube

PS. sorry za brak linka ale jestem jeszcze za świeży abym mógł dodawać :p
 

siwyyy77

Member
Mam osobno plik mkv (video z angielskim audio) i ac3 (polski dubbing) czy idzie to sparzyć w Xtreamerze, znaczy puścić razem:confused:

Ew jakim programem na kompie (prosta obsługa w rodzimym języku) scalić to w jeden plik:rolleyes:
 

hatson

New member
siwyyy77 napisał:
Mam osobno plik mkv (video z angielskim audio) i ac3 (polski dubbing) czy idzie to sparzyć w Xtreamerze, znaczy puścić razem:confused:

Ew jakim programem na kompie (prosta obsługa w rodzimym języku) scalić to w jeden plik:rolleyes:

mkvmerge zrobi to szybko i dobrze
 
Do góry