Xtreamer (Media Player & Streamer)

siwyyy77

Member
Marek24K napisał:
HTML:
A u mnie to co na ostatniej becie:( obraz fioletowy (zarówno menu jak i odtwarzany film) i brak głosu.
Jak powrócę do 1.0.3 to wszystko wraca do normy...
 
Kwalifikuje się to do naprawy/wymiany... brałem z głównej strony, gdzie do nich napisać w tej sprawie, na co kliknąc na ich stronie:confused:
Ja też tak maiłem dziś co dziwne jak podłączyłem do innego mniejszego tv to było ok. Rada jest prosta nie kombinuj tylko po wgraniu nowego softa po prostu wyłącz i włącz tv ;) u mnie sie sprawdziło i teraz wszystko śmiga . Pozdrawiam

Dzięki zadziałało...
A takie proste to było:)
 

Marek24K

New member
Dzięki zadziałało...
A takie proste to było:)
HTML:

Ale i tak jest coś nie tak bo kilka razy wyłączyłem tv a X leciał no i po ponownym uruchomieniu i przełączeniu na odpowiednie hdmi był znowu różowy obraz czyli to jest loteria z poprzednimi wersjami tak sie nie działo.
 

mar_maz

New member
Soft 2.0 i napisy w filmach DVD

Witam

Od wczoraj mam Xtreamera i od razu załadowałem firmware 2.0
Niestety mam problem z odtwarzaniem DVD (IFO)- mogę zmieniać audio ale nie działa przycisk subtitle. Nie mogę włączyć napisów.
Albo ja coś robię nie tak jak trzeba albo nowy soft ma buga.
Zakładam, że urządzenie obsługuje wbudowane napisy bo na stronie www_xtreamer_pl jest wyraźnie napisane: "W pełni obsługuje wbudowane napisy przy odtwarzaniu materiałów DVD z plików ISO i IFO".

Może ktoś sprawdzić działanie napisów w filmach DVD z softem 2.0 ?
Da się wrócić do starego softu 1.0.3.1

Pozdrawiam
 

kojer

New member
mar_maz napisał:
Witam

Od wczoraj mam Xtreamera i od razu załadowałem firmware 2.0
Niestety mam problem z odtwarzaniem DVD (IFO)- mogę zmieniać audio ale nie działa przycisk subtitle. Nie mogę włączyć napisów.
A film pozwala na zmianę napisów w ten sposób? Bo już widziałem wynalazki gdzie trzeba było zmieniać przez menu.
mar_maz napisał:
Da się wrócić do starego softu 1.0.3.1
Z bety się dało bez problemu

Ja mam inny problem. Strasznie cichy dźwięk przez hdmi. Jak normalnie mam na TV ustawione 9 to z X muszę powyżej 30 ustawić.
 
Ostatnia edycja:

mar_maz

New member
Napisał kojer:
A film pozwala na zmianę napisów w ten sposób? Bo już widziałem wynalazki gdzie trzeba było zmieniać przez menu.


PowerDVD nie miał z filmem żadnych problemów, tak samo odtwarzacz stacjonarny.
Różnica między filmem z gazety a przerobionym polega na wyrzuceniu menu i reklam.
Film był przerabiany przez DVDShrink i jest w postaci plików ifo i vob.
 
Ostatnia edycja:

iNT

New member
Wrażenia z FW 2.0

No więc właśnie tak wczoraj siadłem i postawiłem tego softa 2.0 - nie powiem abym był miło zaskoczony bo GUI wygląda teraz naprawdę bardzo i to bardzo fajnie. Kwestia radia internetowego jakoś nie bardzo mi się podobała przed wyjściem 2.0 jednak już po odpaleniu wszystko śmigało bardzo przyzwoicie :)

No i tak na szybko to wszystko było by O.K. gdyby nadal nie rozwiązana sytuacja z kopiowaniem materiału po LAN :/ jest taka sama tragedia jak była do tej pory ....jak dla mnie to jedyny i w sumie duży minus jak na X`a :(

Tak czy siak jestem happy userem X :>
 

Pamela0

New member
Tak czy siak jestem happy userem X :>[/quote]

...ja również:) i to w wersji 2.0! Dużo ładniejsze menu, porusza się cżłowiek po nim dużo szybciej. W sieci nie testowałem.
 

siwyyy77

Member
Marek24K napisał:
Dzięki zadziałało...
A takie proste to było:)

Ale i tak jest coś nie tak bo kilka razy wyłączyłem tv a X leciał no i po ponownym uruchomieniu i przełączeniu na odpowiednie hdmi był znowu różowy obraz czyli to jest loteria z poprzednimi wersjami tak sie nie działo.

No niestety masz rację... mam to samo:-(
Na szczęscie poza tym działa OK poczekamy na następne wersje softu może będzie lepiej
 

redhub

New member
matias2004 napisał:
Śmigało na 5.1 dd i dts , ale mp3 już nie , trzeba było zmieniac na 2.0 zeby był dźwięk , ale wtedy nie śmigało 5.1.W b4 to poprawili ponoć.Tak czy inaczej box zdechł.Musze iść do jakiegoś zegarmistrza teraz żeby poskładał trupa coby się czajniki nie pokapowały.

Właśnie wgrałem fw 2.0 problem z mp3 ustał :D
 

kojer

New member
siwyyy77 napisał:
No niestety masz rację... mam to samo:-(
Na szczęscie poza tym działa OK poczekamy na następne wersje softu może będzie lepiej
No to się doczekaliście :)

http://www.xtreamer.net/download.aspx?CatID=1179

Xtreamer 2.0.1 release notes(from v2.0.1)
Bug fix:
1. Arabic missing character and character gap fixed.
2. Hebrew subtitle direction fixed.
3. Korean & Chinese & Japanese broken character fixed.
4. Xtreamer crash when Internet radio connect to wrong address/url.
5. NAS mode changed from “Go to Player” to “Reboot”.
6. Photo thumbnail changed from 5x4 to 4x3 matrix and size increased.
7. Subtitle offset lowest position changed to -50 from 0.
8. Preview playback starts from randomly 0~1/3 (before from 0~2/3)
9. When Movie preview is off, during movie playback, incorrect display of repeat icon removed from information window.
10. Display purple color on HDMI TV.
 

Marek24K

New member
HTML:
No to się doczekaliście :)


Xtreamer 2.0.1 release notes(from v2.0.1)

Właśnie wgrałem 2.0.1 i ekran dalej różowy (wgrywałem 2 razy dla pewności ) więc raczej za wiele to nie zrobili
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam kolegów.
Dziś właśnie zakupiłem ten player i wgrałem najnowszy soft lecz mam problem z wł. napisów. Może ktoś podpowie jak je włączyć bo wciskając przycisk subtitle na pilocie pokazuje się zakładka napisy lecz mam zawsze off.
 

kojer

New member
Marek24K napisał:
Właśnie wgrałem 2.0.1 i ekran dalej różowy (wgrywałem 2 razy dla pewności ) więc raczej za wiele to nie zrobili
Na forum X też raportują, ze w części przypadków dalej nie działa. No to musicie czekać na kolejne FW, ja na szczęście tego problemu nie mam.
 

adimg19

New member
NET24 napisał:
Witam kolegów.
Dziś właśnie zakupiłem ten player i wgrałem najnowszy soft lecz mam problem z wł. napisów. Może ktoś podpowie jak je włączyć bo wciskając przycisk subtitle na pilocie pokazuje się zakładka napisy lecz mam zawsze off.

A w jakim formacie masz napisy? Musza byc SRT i miec ta sama nazwe co film. Wtedy wczytaja sie automatycznie
 

iNT

New member
kojer napisał:
Na forum X też raportują, ze w części przypadków dalej nie działa. No to musicie czekać na kolejne FW, ja na szczęście tego problemu nie mam.
No właśnie dobre pytanie bo ja tak samo mam wszystko w porządku, ciekawe od czego zależy taka dziwna sytuacja :/

Mnie najbardziej i to boli prędkość przesyłu danych po LAN :(
 

redhub

New member
Radio internetowe

Czy ktoś się może orientuje jak zrobić plik .plsx do polskich stacji - np. Trójki?
 
Ostatnia edycja:

Matts

New member
U mnie problem z fioletowym ekranem wystepowal pod zlaczem HDMI 4 (tym z boku tv) Jak kabel jest pod hdmi 1 nie ma zadnego problemu. Innych portow nie sprawdzalem. Mam tv marki Samsung. Ahh, problem wystepowal tylko wtedy gdy rownoczesnie dzialal dekoder tv cyfrowej polsatu(samsung), podpiety przez euro kabel.
 
Ostatnia edycja:
Do góry