Xtreamer (Media Player & Streamer)

darko10

New member
al41 napisał:
Fajna. przecie kupiłem ale sorki jeszcze muszą popracować
z lapka korygowanie obrazu sieć .
Po co kupiłem sam nie wiem mam dysk sieciowy ale no nie wiem.
Jakość no niestety do dupy. jedna zaleta nie muszę podłączać jest na stałe.

Mam go połączonego pod lcd 42" ful hd. Obraz żyleta. Nie odbiega jakością od obrazu z kompa. A komputer naprawdę ful wypasik. Jedno i drugie idzie po hdmi (xtreamer i pc). W końcu przestałem używać kompa do oglądania wszelkiej maści multimediów. Za te pieniądze moim zdaniem warto mieć to przy telewizorze.
 

al41

New member
adimg19 napisał:
A teraz prosze jeszcze raz po polsku, bo choc bardzo sie staram to nie moge zrozumiec niczego z Twojej wypowiedzi.
A po polsku strata dutków można ale przesył danych to parodia 700 przez 3h Jeszce raz powiem szkoda (oczywiście brak ) n
kupiłem i nie wiem po co tragedia
lecz tanie mięso psy jedzą
gówno po-prostu
kupiłem ,,,sprzedam
 

Yamato

New member
warto sprzedac swojego wd tv hd media player na ten wynalazek? w zasadzie chodzi mi o to czy sprzet bez problemu odpala filmy hd zarowno mkv jak i dvix hd i wmv hd? jak z napisami w formacie .txt? i jeszcze jedno jak z transferami sieciowymi po lanie i wifi? dziala co znosnie? i ostatnia sprawa klient torrentowy - nie jest zbanowany gdzies na trackerach itp?
 

lisq1

New member
Panowie, ciekawe czy jeśli mam napęd blu-ray w PC i udostępnię go po wifi, to czy szybkość transferu tegoż wifi będzie wystarczająca żeby obejrzeć film na xtreamerze podpiętym do TV?
 

lisq1

New member
He he tak sobie nawiązać rozmowę chciałem8) Po 1 nie przysłali mi jeszcze xtreamera:( Po 2 nie mam napędu blu-ray:D Po 3 nie mam skąd wziąć filmów na blu-rayu :mrgreen:
Pytacie po co więc pytałem?:hmm: Bo lubię wiedzieć:p
 

Pamela0

New member
Hej! W końcu, po monicie, coś się ruszyło i na stronie sklepu xtreamer.net pojawił mi się komunikat:
You chose to ship this order with Flat Rate Per Item
The tracking number for this order is DHL ...(tu numer)

Wszedłem na stronę DHL wpisałem podany numer ale wyskakuje mi, że nie ma takiej przesyłki:( Może coś źle robię?
 

lisq1

New member
Oooo to ci wiadomość! Myślisz że zwykły kompowy podpiąć przejściówką z sata na usb? I będzie chodzić? Oooo to super wiadomość!
A co masz do oryginalnych?
 

matias2004

New member
Oryginalne nie zadzialaja , nawet cd-audio nie odtworzy tak bezposrednio , nie mowiac juz od bd czy dvd .Zeby odtwarzalo oryginalne plyty trzeba podmontowac w kompie i udostepnic , przy wlaczonym anydvd.
 

pt1003

New member
matias2004 napisał:
Oryginalne nie zadzialaja , nawet cd-audio nie odtworzy tak bezposrednio , nie mowiac juz od bd czy dvd .Zeby odtwarzalo oryginalne plyty trzeba podmontowac w kompie i udostepnic , przy wlaczonym anydvd.

DVD na bank działa. Włączasz udostępnianie napędu, wkładasz płytę DVD, na X'ie wchodzisz w sieć i odpalasz DVD z pliku VIDEO_TS.IFO. I jest całe DVD z menu itp. Na YT jest filmik pokazujący, żę z BD (oryginał) też się da, ale tylko sam film i ewentualnie napisy z zewnętrznego pliku, bo menu itp nie są obsługiwane. Anydvd nie jest konieczne.
 
Ostatnia edycja:

lisq1

New member
Pamela0 napisał:
Wszedłem na stronę DHL wpisałem podany numer ale wyskakuje mi, że nie ma takiej przesyłki:( Może coś źle robię?
Wejdź na niemiecki DHL a tam jest już twoja paczka razem z moją:D Myślę że w poniedziałek możemy ich oczekiwać.
 

pt1003

New member
matias2004 napisał:
Przez siec dziala tak jak napisalem trzeba udostepnic naped.
Kolega pisal o przejsciowce sata-usb , wtedy nie dziala.Przeczytaj jescze raz o czym mowa.

Faktycznie nie doczytałem.
Ale w każdym razie, napęd podpięty przez przejściówkę do portu USB w X'ie też działa i widzi DVD (oryginał) bez problemu.
 

matias2004

New member
Bez anydvd oryginalne dvd nie dziala , dzialaja tylko gazetowe ,bo nie sa zabezpieczone css.Dotyczy to rowniez blyray.Audio cd w ogole nie dziala.Podlączając przez usb naped zyskujemy czytnik piratow.
 

lisq1

New member
matias2004 napisał:
dzialaja tylko gazetowe ,bo nie sa zabezpieczone css.Dotyczy to rowniez blyray.Audio cd w ogole nie dziala.Podlączając przez usb naped zyskujemy !czytnik piratow!.
Jeśli to prawda to podpinanie zewnętrznego napędu mija się z celem, do oryginalnych dvd to mam odtwarzacz a chodziło mi o Blu-Ray. Ale to tylko kwestia poświęconego czasu, będę robił jak dotychczas czyli AnyDVD.
 
Do góry