Xtreamer (Media Player & Streamer)

redi75

New member
Warto to brac, bo bede korzystal z NAS (ma SMB, UPnP, DLNA). Widziałem tez model Icy Box 305. Cena podobna, ale jakjos Xtreamer bardziej znany. Co radzicie?
 

wojfes

New member
Wyjscie optyczne- problem

Po podłączeniu optykiem do amplitunera brak dzwięku. Sprawdzałem w opcjach ale tam znalazłem tylko wybór pomiędzy 2.0 i 5.1. Czy pominąłem gdzieś opcję która uaktywnia wyjście optyczne?
 

al41

New member
matias2004 napisał:
dostępny w Human Media za 649 zł z antenką i przesyłką


30 eur wiecej dla tych co nie potrafia sobie kliknac na "buy it now" , jakas kara za glupote musi byc.

Ja z tych głupszych zamówiłem właśnie w Human Media, będzie u mnie poniedziałek wtorek.
 

lisq1

New member
al41 napisał:
Ja z tych głupszych zamówiłem właśnie w Human Media, będzie u mnie poniedziałek wtorek.

:( Ech stary chyba dobrze zrobiłeś, ja zamówiłem około 27 września i dostałem list że wysyłka będzie realizowana dopiero po 12:-? Jeszcze mały problem jak będzie odrazu, ale nie daj boże zkolejkują mnie i wyjdzie nie wiadomo kiedy. No cóż ale zaoszczędziłem 50zl.
Acha i antena gratis:D
 
Ostatnia edycja:

qqlek

New member
online shop

cóż
ja zamówiłem 24.09
wysyłkę podali 1.10 i tak też zrobili
wg trackingu GLS paczka jest w Niemczech
jak jeszcze wentyl będzie cichy to będę w pełni zadowolony :p
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
"But still a note: by opening the case you will void warranty."

http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=11&t=3225

0f0d43cca597f8e3.jpg
 

qqlek

New member
wentyl

matias2004 napisał:
Wentyl bedzie cichy , ale tylko na poczatku.Potem coraz glosniej.Najlepiej od razu zalozyc chlodzenie tuningowe.

dotarł
jestem pod wrażeniem GLS
i brzęczy :?
próbował ktoś wyłączyć ? spali się podczas 2 godz. filmu?
 

pt1003

New member
qqlek napisał:
dotarł
jestem pod wrażeniem GLS
i brzęczy :?
próbował ktoś wyłączyć ? spali się podczas 2 godz. filmu?

Witam.
Napewno się nie spali. Jeśli oglądasz filmy w 720p to można wyłączyć, a jak 1080p bez wiatraka to może zacząć się zacinać.
 
Do góry