Xtreamer (Media Player & Streamer)

lisq1

New member
matias2004 napisał:
30 eur wiecej dla tych co nie potrafia sobie kliknac na "buy it now" , jakas kara za glupote musi byc.

Ba, cwany jesteś bo masz kartę kredytową:( A ja nie mam takowej bo już dawno bym w niemczech zamówił:x A tak to nie mam jak zapłacić.
 

ziupo

New member
redi75 napisał:
A jak z UPnP, SMB i DLNA i ze serwerami NAS? Ktos juz probował?

Działa, w obie strony [PC jako NAS]. X posiada klienta samby i pojawia się jako gruap robocza WORKGROUP.
UPNP jeszcze nie sprawdzałem, bo połączenie mam tylko po 802.11g więc nie ma szans na streamowanie filmu, natomiast NAS i FTP działa.

DLNA - X w ogóle to obsługuje?
 

domek

New member
lisq1 napisał:
Ba, cwany jesteś bo masz kartę kredytową:( A ja nie mam takowej bo już dawno bym w niemczech zamówił:x A tak to nie mam jak zapłacić.

Można też przecież zapłacić zwykłą kartą debetową Inteligo lub mbank (po uaktywnieniu płatności internetowych).
 

lisq1

New member
Jest git! Już się uporałem z kontem na payu. Jak tylko kaska się pokaże (2-3dni) na koncie, to kupuję odrazu:D Dzięki za podpowiedź, bo inaczej bym został jednym z tych "płacących za głupotę":p
 

all999

New member
Zainstalowałem wczoraj windows 7 i nie mogę się połączyć z komputerem w sieci LAN. Wybieram w menu opcję NET->WORKGROUP->MÓJ-KOMPUTER i woła o ID i hasło. O jaki ID i jakie hasło chodzi? W drugą stronę wszystko działa, tzn. widzę x'a i mogę eksplorować jego zawartość
 

zorroo

New member
Mam pytanie dotyczace przegladania serwisów internetowych.
Mam neostradę z liveboxem i chciałbym dowiedzieć sie czy jest możliwość przeglądania serwisów internetowych bez włączonego komputera.
Czym można zamiast antenki Xtreamera podłączyć się do sieci przez Adapter USB WiFi (do neostrady)
 

adimg19

New member
zorroo napisał:
Mam pytanie dotyczace przegladania serwisów internetowych.
Mam neostradę z liveboxem i chciałbym dowiedzieć sie czy jest możliwość przeglądania serwisów internetowych bez włączonego komputera.
Czym można zamiast antenki Xtreamera podłączyć się do sieci przez Adapter USB WiFi (do neostrady)

Oczywiscie, ze mozna przegladac materialy na serwisach internetowych bez wlaczonego komputera. I nie... nie mozna uzyc innych adapterow... z reszta po co, skoro i tak dostaje sie antenke gratis.
 

Pamela0

New member
Hej! Zamówiłem sobie wczoraj to urzadzenie w sklepie Xtreamer.net Shop. Zapłaciłem przez Paypal. Ile czasu minie, jak przeleją kasę z WBK S.A na Paypal a oni do Xtreamer.net? Narazie mam status: This order is marked as Awaiting Fulfillment
 

pawel-t1

New member
Pamela0 napisał:
Hej! Zamówiłem sobie wczoraj to urzadzenie w sklepie Xtreamer.net Shop. Zapłaciłem przez Paypal. Ile czasu minie, jak przeleją kasę z WBK S.A na Paypal a oni do Xtreamer.net? Narazie mam status: This order is marked as Awaiting Fulfillment

Dostaniesz (o ile już nie dostałeś) maila z paypal z potwierdzeniem płatności. PayPal płaci odrazu.
 

qqlek

New member
napisy

ja mam inne pytanka:
- radzi sobie z tagami w napisach? typu: italic, bold itp?
- można przesunąć obraz z filmem wyżej (jeśli aspect ratio na to pozwala i są czarne pasy nad i pod filmem)?
 

zarluk

Member
Pamela0 napisał:
Aaaa, i jeszcze jedno pytanko: czy bez problemu Xtreamer będzie współpracował z dyskiem zewnętrznym, który ma swoje zasilanie z zasilacza?

Np. z takim:
Toshiba 1TB USB (PX1396E-3T01)
Ja mam dysk w obudowie Welland, która ma własne zasilanie i działa.
 
Do góry