Xtreamer (Media Player & Streamer)

maxxio27

New member
Witam , a ja zamówiłem sobie z Ebaya , bo wkurzało mnie długie czekanie na odpowiedz producenta :) zapłaciłem ok 580zł za wszystko w ciągu 5 dni miałem juz u siebie , bez kombinacji że paczka gdzieś zaginie , albo kurier ją zwróci itd , :) ogólnie jestem zadowolony pomimo że wcześniej byłem pełen obaw co do wyjącego wentylatora i obaw co to urządzenie kryje w sobie , wykonanie playerka jak na "chińszczyzne" poprawne plastik dobrej jakości , pilot działa ok , wentylator na niskich obrotach nie szumi ,wydaje dźwięk jakby szorowania , co bynajmniej jest poprawnym działaniem wentylatora sterowanego niskim napięciem i przy tych rozmiarach nie osiągniemy niczego innego :) , obraz ok , ale zrobie test na Samsungu B6000 ,wtedy podziele sie spostrzeżeniami , póki co jestem pełen nadzieji że bedzie to porównywalnie taki sam obraz jak z Sigmy :)

pozdrawiam


maxxio27


ps. czy ktoś może mi napisać czy X działa z napędem DVD na USB ?
 
Ostatnia edycja:

ziupo

New member
Nie wiecie czy kurierzy GLS rozwożą paczki także w soboty?
Moja druga paczka jest już na sortowni i zapewne do rana trafi do ostatniej filii, z której zostanie wydana kurierowi.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
http://www.humanmedia.pl/news.html

"Do końca września planujemy wprowadzić do naszej oferty odtwarzacz Xtreamer, debiutujący na rynku europejskim w lipcu 2009... ...Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem mamy nadzieję utrzymania bardzo atrakcyjnych cen na sprzęt, na poziomie 500-550zł brutto. Urządzenia znajdą się również w naszej ofercie hurtowej. Polskie strony Xtreamera zostaną wkrótce uruchomione pod adresem xtreamer.pl."
 

al41

New member
Dobrze by było firma solidna, szybki kontakt miła obsługa.
Pad mi zasilacz do dysku sieciowego wymienili na gwarancji na drugi bez odsyłania starego.
 

pablo231

New member
Witam !

Potwierdzam, dostawa przez kuriera GLS z możliwością śledzenia przesyłki na stronie GLS.
Zamówiłem 30 sierpnia, wysłano 7 września, a otrzymałem 11 września wieczorem,
bo za dnia byłem w pracy. Pytanie do osób które otrzymały przesyłkę przez GLS,
czy w paczce był jakikolwiek dokument sprzedaży ? Jeśli musiałbym składać reklamację
to na co mam się powoływać ?

--
Pozdrawiam
 

ziupo

New member
Wystarczy numer seryjny i sam odtwarzacz. Dowód zakupu mają na stronie.
Ja dzisiaj dostałem swój, numer 5504.

Pierwsze wrażenie: wentylator bzzzz i zrywa połączenie z routerem, ale to się poprawi.
A teraz szukam jakichś polskich filmów, oczywiście w HD :)
 

MrCheese

New member
Promocja bez pilota?

Witam,

Mam zamiar zaopatyrzc sie w Xtreamera. Mam tylko jedno pytanie. Teraz jest niby jakas promocja i daja anetenke za darmo. Antenka nie jest mi w ogole potrzebna. Pytanie czy dolaczaja do tego pilota? W ich sklepie online dodaje sprzet do koszyka, 99 euro, a strona wywala mi propozycje zakupu... pilota. Czy ta darmowa antenka to przypadkiem nie jest w zastepstwie? Brzmi to idiotycznie ale czemu na dzien dobry proponuja zakup pilota za 20 euro?
 

ociec

New member
Witam.
Antena jest za free. A w komplecie jest i pilot i zasilacz. W/g mnie strona internetowa jest tak zbudowana, że proponuje pozostałe produkty, a tam są .... tylko pilot i zasilacz :D
Co do zamówienia (zamówienie #70xx)- ja zamówiłem 2009.09.08. Wysyłka 2009-09-10, a dzisiaj (2009-09-14) kurier GLS przekazał paczkę. W kartonie było orginalnie zapakowany Xtreamer, a antena luzem. Sprzęt działa w porządku.

Pozdrawiam
ociec
 

MrCheese

New member
Dłuuuuugo

Zamowilem! :) Dzien pozniej dostalem wiadomosc, ze moje zamowienie zostanie zreazlizowane dopiero 22 wrzesnia :-/ Zupelnie mi sie to nie podoba bo na przesylke tez bede czekal pare dni. No trudno. Jak przysla to napisze jakie wrazenia.
 
Ostatnia edycja:

ziupo

New member
... do którego musisz sam dokupić napęd BR i dysk ;) A cena w stosunku do X sam wiesz jaka jest.
 
Ostatnia edycja:

drozol

New member
Seba_Fan napisał:
nie rozumiem, nic nie musisz
do X tez musisz dokupic dysk, dziwny argument, no chyba ze X daje teraz gratis dysk

No masz rację, ale cena za C200 z tego co czytałem to jakieś ~1500 zł czyli mniej więcej trzy razy tyle co za Xteamera, wiec porównanie co najmniej nie na miejscu bo to inna półka cenowa.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
drozol napisał:
No masz rację, ale cena za C200 z tego co czytałem to jakieś ~1500 zł czyli mniej więcej trzy razy tyle co za Xteamera, wiec porównanie co najmniej nie na miejscu bo to inna półka cenowa.

inna polka cenowa sie zgadza, a to nie znaczy ze produkt drozszy musi byc lepszy
mi jak na razie odpowiada X, jak jeszcze beda nowe formaty dziwku co mialy byc HD

jeszcze moje pytanko czy mozna w urzadzeniu zmienic dzwiek z DTS na stereo i tak zeby wypuscic go po analogu do wzmacniacza?
 
Do góry