Xtreamer (Media Player & Streamer)

matias2004

New member
To juz jest oferta godna uwagi jak komus zalezy na czasie , bo nasi czarusiowie chca ponad 600 zl , ale sprzedaz tez nie wiadomo kiedy , moze jak opracuja polska instrukcje.
 

ziupo

New member
Niestety kolega zapomniał Wam podać kosztów wysyłki. Może celowo, a może zapomniał, kto wie...

http://cgi.ebay.pl/Xtreamer-Digital...tems?hash=item4148ae98d9&_trksid=p3286.c0.m14

Ew z Francji:
http://cgi.ebay.pl/XTREAMER-MEDIA-P...rnes?hash=item20ad1620e0&_trksid=p3286.c0.m14

Na pewno jest to jakaś alternatywa dla tych, którzy jeszcze nie zamówili, a nie zależy im na wyzszej cenie tlyko szybkiej przesyłce.



- - -

A co do tego materiału z YT, to można łatwo podejrzeć jaki to film i wersja:
> Duplicity grupy HD1080 [1080p]
> Australia grupy REFiNED [720p] - 1080p nei znalazłem
 
Ostatnia edycja:

zarluk

Member
Jeśli przebywa w UK to ma za darmo wysyłkę (w 1 dzień). Osoba z Polski płaci, a czas oczekiwania ma wówczas 4-5 dni od momentu wysyłki.
 

xamen

New member
Matts napisał:
Cena to 114 funtow i dostawa gratis w 1 dzien !!!!
z tego co widzę next day to jest tylko na terenie UK. Polska to 7-21 dni + czas oczekiwania na wpłatę (3 dni w przypadku przelewu, jeśli nie masz konta na paypalu) i dodatkowo 7,99 funtów za przesyłkę. koszt łączy z dzisiejszym kursem średnim funta to 580 zł (nie liczę kosztów przelewów).
 
Ostatnia edycja:

Dziq

New member
Nie rozumiem, o co chodzi, że te wersje w europie na ebay'u posiadają nowszą płytę główną i wiatrak? O co chodzi?
 

Dziq

New member
A zmienią? Bo przeglądam fora MPC i Xtreamera i jakoś nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi na tą kwestię. Chodzi mi tylko o wiatrak.

ps. Czy wiecie gdzie mogę zebrać trochę info o Woxter i-Cube 750 ( jakieś forum) ?
 

Matts

New member
Po niespelna dwoch dniach uzytkowania Xtreamer moge smialo napisac,ze jest to dobry produkt warty swojej ceny!! :)
Co prawda ma swoje wady jak i zalety..( ale to pozniej)
Uzytkownicy absolunie nie mylili sie co do zbyt glosnej pracy urzadzenia, ale akurat mi to nie przeszkadza tak bardzo. Podczas sluchania muzyki czy ogladania filmow naprawde w ogole nie slychac urzadzenia , no chyba ze damy pauze i akurat chcemy go uslyszec:)
Odtwarzanie filmow jest jak najbardziej bezproblemowe, czy do divx czy full hd.
Wielki plus daje za prace w sieci, urzadzenie bardzo dobrze wykrywa grupy i rewelacyjnie radzi sobie z kopiowaniem materialu z okolicy sieci na dysk hdd.
Kopiowanie z podpietego dysku usb na dysk hdd tez przebiega bez najmniejszych problemow, nawet przekopiowanie 12 tys zdjec nie zajelo wiecej czasu jak 30min!!:):)
Jakosc obrazu i dzwieku bardzo dobra! Wysokie tony troche dominuja,ale to raczej na plus.
Zbyt wiele jeszcze nie moge napisac , bo jak juz wczesniej wspomnialem dopiero uzytkuje urzadzenie drugi dzien.

Co do minusow:
Pilot moglby byc nieco lepszej jakosci , mam na mysli wykonanie,obsluge i przede wszystkim zasieg!! Niejednokrotnie trzeba powtarzac komende aby pilot nas zrozumial, ale jest to pewnie kwestia wprawy i wyczucia.
Mam logitech 555 i znalazlem w bazie danych kod do xtreamer i problem zniknal:)
Tez podczas sluchania plikow w formacie FLAC, nie mamy informacji o dlugosci utworu i nie mozemy go przewijac.

Wsiekszosc wad da sie zapewne wyeliminowac nowym softem wiec bedzie tylko lepiej:)
W razie jakichkolwiek pytan to chetnie odp.
 

ziupo

New member
Standardowe pytania:
1) Numer zamówienia
2) Termin złożenia
3) Sposób wysyłki [kurier, Poczta-Polska]
4) Dostawa/partia [2,3 czy może 4?]
5) Który firmware
6) Na jakich filmach testowałeś odtwarzacz?
 

domek

New member
Czekam na dostawę

Mi wreszcie w piątek zmienił się status z awaitng fillment na shipped. Mam nadzieję że dostawa trafi za niedługo do mnie. Nr zamówienia: 47XX. Zamawiałem 31 lipca. Jak dostanę opiszę jak się playerek sprawuje.
 

ziupo

New member
Na xtreamer.net:
This order is marked as Shipped
You chose to ship this order with Flat Rate Per Item
The tracking number for this order is GLS 833115927XXX
A na GLS:

07/09/2009 23:55 DE 001 Neuenstein, Germany 1.0 Outbound from GLS location 07/09/2009 23:55 DE 001 Neuenstein, Germany 2.0 Inbound to GLS location 07/09/2009 12:48 DE 830 Feuchtwangen, Germany 0.0 Data transferred to GLS System
Dobra, działa, a od 24 mogę śledzic nawet na polskiej stronie GLS [wcześniej nie mogłem]: http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html

Numer paczki Status numer Data Godzina Oznaczenie Status Filia GLS
833115927XX 1020 2009-09-07 23:55 NIF-wejscie 9004 (Niemcy)
833115927XX 1023 2009-09-07 23:55 NIF-wyjscie 9004 (Niemcy)
No to czekam :)
 
Ostatnia edycja:

ziupo

New member
No niestety, od poniedziałku paczka nadal leży w tym samym miejscu.
Coś czuję, że jednak nie dostanę jej do piątku...
 
Do góry