Xtreamer (Media Player & Streamer)

matias2004

New member
Jezeli bedzie dostepny , to placenie 20 euro wiecej za polska instrukcje do czegos co instrukcji nie potrzebuje to bezsens , pewnie za usb wifi tez trzeba bedzie dolozyc.
 

ziupo

New member
No nie wiem, Xtreamer też pracuje nad instrukcją w wielu językach.
Poza tym ciężko mieć aktualną instrukcję do ciągle rozwijanego produktu. Zmienią wygląd, kilka opcji, dodadzą nowe i już instrukcja do kosza.
Niestety nie mamy w Polsce supportu dla tego produktu,tak twierdzi dział sprzedaży Xtreamer, a zatem będą sami próbować to naprawiać albo reklamować u producenta. Być może mają odtwarzacze zakupione u Francuskiego przedstawiciela.
Ja jednak obstaje za kupnem bezpośrednio u producenta, bo w najbliszym czasie pojawi się e-Trayz (NAS) ze zniżka dla tych, którzy zakupili Xtreamera bezpośrednio od sprzedawcy [w stosunku 1:1]. A wcześniej pojawi się obudowa na dyski 3,5" z możliwością podłączenia do X'a po bardzo okazyjnej cenie i także wyłącznie dla tych, którzy zakupili X'a bezpośrednio od producenta.
A poza tym to wychodzi taniej, a czas oczekiwania, źródło i fabryka te same, a więc po oc przepłacać?
 

zarluk

Member
Lepiej by było jakby wspracie dla torrenta i rapidshare oferował sam Xtreamer, a nie żeby zmuszano do zakupu kolejnej skrzynki.
 
Ostatnia edycja:

Allan

New member
Ja miałem numerk 38xx i wczoraj po 36 dniach czekania zrezygnowałem. Naczytałem sie o wiatraczku i mnie to zniechęciło. Myślę że użądzonko jest świetne za tą cenę i w końcu przyślą, ale gdyby mi się dostał egzemplarz z głośnym wiatraczkiem to bym się chyba wściekł. W zamian zamówiłem C-200, zobaczymy ile będę na to cudo czekał :rolleyes:
 

adimg19

New member
A ja wiatrak calkiem wylaczylem. Fakt... X jest troche goracy, ale nie zauwazylem, zeby mialo to wplyw na dzialanie. A sprzet dziala cala dobe, bo wykorzystuje go jako NAS
 

xamen

New member
matias2004 napisał:
Jezeli bedzie dostepny , to placenie 20 euro wiecej za polska instrukcje do czegos co instrukcji nie potrzebuje to bezsens , pewnie za usb wifi tez trzeba bedzie dolozyc.
od samej instrukcji ważniejszy jest serwis i polska gwarancja. polski sprzedawca jest objęty unijnymi przepisami i musi je przestrzegać. azjatycki sprzedawca może serwis gwarancyjny potraktować sobie z podobną dozą uczciwości jak terminowość realizacji dostaw sprzętu do odbiorców (czyli jak tu właśnie jeden kolega napisał, czeka już miesiąc).

ponadto wyraźnie zaznaczyłem, że sprzęt jest tańszy dla tych co kupują go na firmę. a to z tego powodu, że przy zakupach spoza UE, nie mamy VATu, czyli cena urządzenia (bez VATu 120 euro) jest praktycznie taka sama jak zakupiona w Polsce (459 zł netto).

fakt, że nie ma antenki, ale nie każdy będzie jej potrzebował. dla mnie to zbędny gadżet - i tak podłączyłbym urządzenie po kabelku, bo daje stabilniejsze połączenie i lepsze prędkości.
 
Ostatnia edycja:

ziupo

New member
Tylko, że nei wszyscy mogą sobie pociagnąć kabelek albo wręcz nie chcą, bo będzie im szpecić.
Znam osoby, które budują w domu sieć w oparciu o standard n, ale i takie, które przy budowie/remoncie domu/mieszkania pomyślały o poprowadzeniu instalacji sieciowej, ale nie wpadły na pomysł aby w każdym pokoju przewidzieć więcej niz1 podwójne gniazdko. A internet wykorzystuje coraz więcej urządzeń i pewnie jutro nawet czajnik trzeba będzie podłączyć do neta żeby ściągnął sobie nowszy firmware ;)

A co do serwisu, to Xtreamer wpierw wysyła nówkę sztukę kurierem na swój koszt, a zabiera uszkodzoną. Takie lepsze D2D.
 

matias2004

New member
@Xamen
Gdzie byś nie kupił to serwis bedzie mial ten sam i gwarancje tez.Przeczytaj zasady gwarancji xtreamera i powiedz po co "polska gwarancja".
 

xamen

New member
matias2004 napisał:
Gdzie byś nie kupił to serwis bedzie mial ten sam i gwarancje tez.Przeczytaj zasady gwarancji xtreamera i powiedz po co "polska gwarancja".

aby zakończyć tę dyskusję: moim zdaniem łatwiej wyegzekwować realizację zobowiązań od polskiego dystrybutora niż od azjatyckiego producenta.
 

domek

New member
zwrot kasy za rezygnacje z zamowienia

Ja mam pytanie do osób które zrezygnowały z zamówienia. Czy sklep oddaje całą kasę czy zwraca mniej. Ja wpłaciłem kasę przez PayPal-a i mam 45 dni (podobno) na rezygnację w centrum roztrzygania sporów. Ale jeszce nigdy z tego nie skorzystałem. Jeśli do piątku nie dostanę nr listu przewozowego to wycofuje zmówienie. Czekam już ponad miesiąc i mam dość czekania, stąd pytanie o rezygnację i zwrot kasy.
 

maxxio27

New member
Witam , jak dodajesz nowy spór do Paypal , kasa wraca do Ciebie w całości , tyle ile zapłaciłeś po kursie euro z dnia kiedy płaciłeś , trwa to 2-3 dni max i masz z powrotem kase na koncie , jak prosisz o skasowanie zamówienia przez strone Xtreamera to niestety potracają Ci chyba 10 euro kosztów manipulacyjnych , pozdrawiam


maxxio27
 

maxxio27

New member
Witam , tylko że w przypadku kiedy tak zrobisz to MVIX nie zrealizuje Ci nastepnego zamówienia:) własnie tak sie stało w moim przypadku kiedy to zrezygnowałem a wczoraj ponowiłem zamówienie i niestety firma MVIX wywaliła moje zamówienie po godzinie czasu , jak widac zamiast w UE jesteśmy w UCHRL :)


pozdrawiam


maxxio27
 

matias2004

New member
Pewnie wina filmu nie playera , raz spotkałem się że film zwalniał , ale to był jakis wynalazek 19 kl/s i na pc tez ciulowo chodził.
Wina moze lezec tez po stronie sieci , jezeli odtwarzane z sieci.
 

adimg19

New member
Mam na dysku ponad 20 filmow HD, najwiekszy ma ponad 12GB - Aviator i Gladiator... wszystkie chodza bez problemu na Xtreamerze, wiec nie masz sie czego obawiac.
 

Matts

New member
Znudzilo mnie juz czekanie ponad 45 dni!!
Wlasnie zamowilem Xtreamer z angielskiego Ebay( dostepne ok 50szt!!)
Nowa wersja z nowa plyta glowna i wiatrakiem
Cena to 114 funtow i dostawa gratis w 1 dzien !!!!
Tak to sie robi w EU !!! :p

JAK DOJDZIE DO MNIE, TO DAM ZNAC
 
Ostatnia edycja:
Do góry