Xtreamer (Media Player & Streamer)

qqlek

New member
wentyl

domek napisał:
Ja kupiłem na allegro zamiennik - ACUTAKE FAN 25 - 19,5 dBA. Wprawdzie ma 3 -pinowe złącze (Extreamer ma 2 piny), ale po demontażu złączki, bez problemu dało radę włożyć nową wtyczkę. Nowy wentyl jest bezgłośny. Nie słychać go nawet jak się przyłoży ucho. Montaż łączy się jednak z ingerencją w bebechy sprzętu. Są sposoby by nie było śladu. :) Wymiana zajmuje 5 minut i mamy ciszę.

a to ciekawe
kupiłem taki sam i nie słyszę różnicy
wyje tak sam jak poprzedni
gdyby nie regulacja obrotów, którą od razu podpiąłem to wywaliłbym go do kosza
 

kojer

New member
lisq1 napisał:
To inaczej:(
Czy wszystkim działają oba sloty USB z HUBA naraz? Po podpięciu w jeden dysku (3,5" 1TB WD W Welland-zie) a w drugi pena (8GB NTSF i FAT32) Nie widzi tego drugiego:-x Nie wiem czy mam reklamować, czy ja jestem trąba?

A jesteś pewien, że pen wchodzi odpowiednio głęboko? Jak rozumiem pojedynczo każdy port działa? Spróbuj podpiąć tego pena na jakimś przedłużaczu do USB.
 

kojer

New member
Oficjalnie beta jest tylko dla beta-testerów. Jak się załapać na beta-testera piszą na forum xtreamera.
Jest do znalezienia w sieci ale na forum ostrzegają: "Let me warn you that if you brick your Xt by using this bèta-fw you will not be able to claim on warranty, it's your decision to use it so your risk also !"

PS.
Czy ktoś z beta testerów może potwierdzić rozmiary plików i md5? ;)

163 348 480 Xtreamer_2.0.0b2.xtr
0ef14d882198d7ea049978bebca29757 *Xtreamer_2.0.0b2.xtr

W paczce jest jeszcze drugi plik install.img który wewnątrz zawiera dodatkowo plik install_a, wie ktoś do czego? Instrukcji oczywiście nie ma :).
 

matias2004

New member
Ten dugi plik .img jest awaryjnym plikiem do stawiania boxa , jakbys uwalił , instrukcja jest na forum extreamera- emergency firmware.
Po wifi u mnie teraz chodzi 1080p mkv sprawdziłem na dwoch filmach , ani razu nie zatrzymało , dzialaja bd.iso , mozna zmieniac napisy w m2ts , ale przestały działać mp3 w ogóle.No i zasadnicza sprawa jak dla mnie nie zatrzymuje sie juz przy odtwarzaniu z wewnetrznego hdd , co było upierdliwe.
 

zarluk

Member
U mnie działa mp3 na nowym fw.
Działa BD ISO (ale jeszcze bez menu)

Działa net bez cięć. Działa wszystko co wcześniej tylko lepiej.
 
Ostatnia edycja:

coolkrzychu

New member
Xtreamer - tryb 24P

Przymierzam się do kupna odtwarzacza sieciowego. Mocno zastanawiam sie nad Xtreamerem i WD TV Live. Czy ktoś mógł by napisać jak się przedstawia sprawa odtwarzania MKV w trybie 24p. Podobno już coś poprawili w becie firmware 2.0. Mógł by ktoś to potwierdzić?
 

matias2004

New member
Antenka za 75 zl , jak jest za darmo , po co u koników kupować?
Zarabiają na czyms co jest w zestawie i jeszcze pewnie maja upust wynegocjowany u producenta, chyba ze profesjonalisci kupuja po tych samych cenach co kazdy inny tylko oszukują na antence.Mniejsza o to.
Na mp3 u mnie cisza , coś sie pewnie skiepsciło po upgrejdzie.Zrobie wieczorem reset i zobaczymy.
24p odtwarzane jest płynnie , lepiej niz przedtem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry