Xiaomi Vs LG 75" do 5k

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ci co kupili mają zdecydowanie inne zdanie.
To tak jak " mądrości " krytyków filmowych. Im więcej wydumanych opinii opisujących subiektywne złe oceny, tym więcej zadowolonych widzów w kinach.
Wsłuchaj się w swoje odczucia.

- TCL 75C815
- Philips 75PUS8505
- LG 75UN85003
- LG 82UN85003
To bardzo dobre modele w klasie cenowej !
 

ralotm

New member
Ci co kupili mają zdecydowanie inne zdanie.
To tak jak " mądrości " krytyków filmowych. Im więcej wydumanych opinii opisujących subiektywne złe oceny, tym więcej zadowolonych widzów w kinach.
Wsłuchaj się w swoje odczucia.

- TCL 75C815
- Philips 75PUS8505
- LG 75UN85003
- LG 82UN85003
To bardzo dobre modele w klasie cenowej !


No dobra, ale znowu sony XH90 ma dużo dobrych recenzji a zauważyłem że na forach raczej nie polecają. No. Ty rzadko polecasz ten model dlaczego ?
 

esk2

New member
to na poparcie masz profesjonalne testy tego TV https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/un8500 piszą w prost, że nie nadaje sie do oglądania filmów ;)


przejrzalem to i powiemi Ci ze nie wiem co oni chca od tego modelu..
ja jestem zadowolony, nawet bardzo, zobacz opinie na stronie EuroRTV wiekszosc ludzi ktora szukala czegos w 100Hz i w kwocie do 5k kupila i sie cieszy.. a przyznam ze sledzilem ten model od 6miesiecy i tez kupilem i tez sie ciesze... i co moge powiedziec? polecam w tym budzecie nie znajdziesz nic z matryca 100hz..
 

ralotm

New member
Ja sie z Toba zgadzam, że nie musi być bardzo zły model, ja musiałem trafić na zły egzemplarz i wolałem go oddać, ALE po pierwsze :) nie wiesz jeszcze, że RTV kasuje komentarze nie pochlebne lub nie dodaje wszystkich tych złych? PO drugie dodajesz do koszyka mi banda za 80 zł i masz ten model za 4500 zł w 75 calach więc złą promocje wybrałeś :)
 

Gregor66

New member
Taka historia, sam jestem zaskoczony: jak pisalem wcześniej kupiłem 75UN8500. Przeszkadzała mi lustrzana matryca, no i nie mialem porownania co do jakości obrazu. Kupilem wiec jeszcze 65xh9096. Spodziewałem sie jakiejś mega różnicy, no bo to przynajmniej jedną klasę lepszy tv. Stwierdziliśmy z wielkim zaskoczeniem, ja i dodatkowo 3 domowników, że dla nas ta różnica jest widoczna ale kompletnie bez wartości dodanej. No i zostaje ten wiekszy :). Sam jestem zaskoczony bo myslalem że bedzie parcie na 75xh9096 a to już nastepne 2 tyś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To pokazuje , że każdy ma inne oczekiwania w klasie cena do jakości.
Każdy ma inne doświadczenie co do jakości obrazu.
 
Do góry