Xelos A32 - tryb "Panorama"

me_th_od

New member
kiki napisał:
witam
to wersja produkowana z bieżących dostaw.
chodzi Ci rozumiem o ten model co adeo umiescil na zdjeciu oczywiscie ?;)
kiki napisał:
Innych jeszcze nie ma na rynku. Jak wejdą za kilka miesięcy - będą kosztować ok. 8000 zł. Więc obecna cena na Xelosa jest znakomita. Zresztą wystarczy popatrzyć na załączone zdjęcie - rewelacja.
A na nastepcę trzeba jeszcze będzie troche poczekac.
Na prezentacjach - "dokopuje" konkurencji . Kto miał prezantację - ten wie.
ja mojego XA32 kupilem dokladnie za 6150 (po dobrych znajmosciach) ;)
natomiast cena promocyjna byla cos okolo 7500 czy 7800 jakos tak ;)

P.S. wez pod uwage ze na ekranie jest obraz z TVN, czyli stacji ktora odbiera naprawde niezle na LCD ;)
 
Ostatnia edycja:

adeo

New member
me_th_od napisał:
ja mojego XA32 kupilem dokladnie za 6150 (po dobrych znajmosciach) ;)
natomiast cena promocyjna byla cos okolo 7500 czy 7800 jakos tak ;)
Kupiles nowszy model? Czy mozesz umiescic jego zdjecie?

me_th_od napisał:
P.S. wez pod uwage ze na ekranie jest obraz z TVN, czyli stacji ktora odbiera naprawde niezle na LCD ;)
Zdjecie jest zrobione rzeczywiscie na stacji TVN (lepsza jakosc obrazu), ale sygnal pochodzil ze zwyklej antenty analogowej umieszczonej na dachu.

w.
 

kris228

New member
Xelos A32 A N-ka

Ja mam N-ke podłączoną do telewizora przez HDMI i nie ma trybu kino ani panorama,ale jak przełaczę na zoom to znika niebieski pasek ,a obraz jest nie rozciągnięty tak jak na mojej kablówce w trybie panorama.Co do trójwymiarowości to wszystko się zgadza,tzn.w jakim kolwiek trybie innym niż PAL obraz będzie pozbawiony trójwymiarowości.Widać to doskonale gdy załącze w moim DVD progresive.....od razu obraz jest jak na innych telewizorach,ale to nie umniejsza świetności temu modelowi.Widziałem w markiecie N-kę na LG ,nie wiem jaki model,ale pisało że jest po HDMI 720p.Obraz ....TRAGEDIA...Na Xelosie......SUPER!!!!!!!!Widać że elektronika tego telewizora robi ogromną pracę żeby obraz w czystej postaci cyfrowy(po HDMI) byłjak należy.


A na marginesie....ja swojego Xelosa kupiłem za 4999.Haczyk?jest....telewizor stał na ekspozycji,przez co ma troszeczkę przykurzona matrycę(czyszczenie w serwisie w ramach gwarancji 1 raz ....GRATIS!)
Chyba zrobiłem dobry interes:p
 
Ostatnia edycja:

me_th_od

New member
kris228 napisał:
A na marginesie....ja swojego Xelosa kupiłem za 49999.Haczyk?jest....telewizor stał na ekspozycji,przez co ma troszeczkę przykurzona matrycę(czyszczenie w serwisie w ramach gwarancji 1 raz ....GRATIS!)
Chyba zrobiłem dobry interes:p

49 999 ?!? :O
no swietny interes ;P
 

kris228

New member
Ech...jak mój ojciec.Czepiasz się szczegółów.Poprostu byłem po paru drinkach i wcisnąłem o jedną 9 za dużo(a mogłem i z 3 wcisnąc za dużo :D )
 

dominiqe

New member
Xelos A32 - menu serwisowe

Czy ktos moglby dokladnie powiedziec mi jak wchodzi sie w tryb serwisowy Loewe Xelosa gdzie widac informacje o systemie, mozna regulowac skladowe kolorow itp. ? Chcialbym podregulowac kolory bo ustawienia fabryczne niestety nie oddaja ich wiernie.

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tego wspanialego TV
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Spróbuj wysłać PW do użytkownika Cinema, może pomoże Tobie w tej kwestii. vbmenu_register("postmenu_55844", true);
 
Do góry