XBOX360 a internet

masterlag

New member
Co moge poradzic na to ze co 10-15 min (czasami jeszcze mniej) wywala mnie z LIVE?? Niewazne czy gram//downloaduje czy nic nie robie poprostu mnie wywala.Przy probie reconnecta wyskakuje error ze nie mozna zaladowac LIVE porfilu blabla bla i 2 opcje: OK i Net Test.Przy Tescie gdy dochodzi do live wyskakuje failed ale zadnych error kodow nie ma w tym okienku.I po tym zdarzeniu musze resetowac XO i dopiero wtedy moge sie zalogowac z nowu na ok 10 min.Co robic??
 

marcin0903

New member
Na innych forach też pisali o takich problemach i nie ustalono przyczyny...
Ja mam tak że czasem włączam Xboxa i nie mogę się zalogować do Live, zaczynam grać sobie singla offline i po tak ok 1,5 h łączy się
 

masterlag

New member
No ja mam tak ze jak wlacze XO po np jakiejs 1h czy dluzej to zawsze mi sie zaloguje do LIVE ale po ok 10-15 min jak juz pisalem sie rozlacza i jednak nie pomaga zawsze reset, ale odczekanie ok 5-8 min.Choc czasami jak mnie wywali to nie musze czekac i odrazu mi sie zaloguje na 10-15 min

PS: mam jeszcze jedno pytanie czy predkosc sciagania plikow z LIVE ma znaczenie co do gry??BO przez caly dzien predkosc nawet w najbardziej obciazonym momencie jest good ( ~6mb <1min nie wiem czy to ok ale w porownaniu wczesniejszym speedem to jest niebo a ziemia) a lagi w np GoW sa nawet pozno w nocy
 
Ostatnia edycja:

masterlag

New member
no to ok teraz znam przyczyne:) aha a co znacza te kreski obok nazwy gry??tzn 1 czerwona 2 zolte itd czy np lepiej wchodzictam gdzie 2?? I czy da sie bez gadania z providerem jakos zmienic NAT z moderate na open??szukalem na xbox.com ale tam sa glownie do podlaczonych routerem itp
 

timozz

New member
Witam
Jak skonfigurować neta w 360 przy połączeniu szerokopasmowym(PPPOE)
Admini netu zmienili system logownia sie do sieci i teraz nie wiem co i jak.
Wcześniej mialem normalnie że udostepniałem net na kompie, ustawienia IP wg. tutoriala na drugiej sieciówce i w 360i śmigało wszystko jak burza. teraz jestem zielony nie wiem co i jak. :-?
http://img262.imageshack.us/my.php?image=sie7dq.png tak to wygląda

Podkreślam że w momencie próby połączenia mam wyłączone firewalle itp.
 

pytek12341

New member
PP49 napisał:
Masz trzy opcje:

A) kupic ruter odpowiedni do neostrady ADSL(wedlug mnie najlepsze rozwiazanie), lub wypozyczyc LIVE BOX (w promocji 1pln miesiac potem 10 pln miesiac) i podpiac konsole kablem. Bardzo ladnie sie konfiruguje itp.


No dobrze. Ja podłańczam Live Box'a i testuje połączenie to nie moze wyszukac jakiegos "DSL". Co mam zrobic??
 

klemens007

New member
Witam . Nie chcę zakładać nowego wątku więc podepnę się;) . Dzisiaj pierwszy raz zalogowałem się na LIVE. Do tej pory grając off line uzbierało mi sie prawie 12000 tyś GS. I tu pytanie , czy można przenieśc ten profil ze wszystkimi osiągnięciami i GS i zalogowac się z nim na LIVE:confused: Szkoda by mi było tyle punktów tracić.
 

klemens007

New member
Nie wiedziałem jak i utworzyłem drugie konto. Ale rozumiem że mogę zarejestrować sie na starym loginie tylko jak. Mógłbyś troszkę jaśniej:(Próbuję jeszcze raz się zarejestrować , piszę jakiś lipny email a jak chcę wpisac tag taki jak mam ofline to mi mówi że jest już zajęty. Proszę o pomoć
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
email wpisz prawdziwy a taga troche zmień, wszystko (czyli cała rejestracje na live) oczywiście zrób na koncie na którym masz te acziwki
 

klemens007

New member
Tak zrobiłem , ale jak zaczynam się logować do live to pisze że obecny użytkownik będzie odłączony a obecne aplikacje będą zakończone czy jakoś tak. Tak więc zaczynam sie logować jakby od zera:confused:
 

klemens007

New member
Na jakimś innym forum czytałem że jest to niemożliwe:( Muszę założyć nowe konto. Już głupi jestem. Co do skasowania innych profili to nie wchodzi w grę bo ma konto moja żona i dzieciaki.Jak bym im profil skasował to by mnie ukamionowali:D
 
Do góry